KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
TÜRSAB, Kafkasya Turizm’de buluştu
Anasayfaya Dön Tüm Turizm Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜRSAB, Kafkasya Turizm’de buluştu, Kars Kafkasya Turizm Seyahat Acentesi, Halit Özer, KARSOD, TÜRSAB
2015-08-24 - 12:17
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 TÜRSAB, Kafkasya Turizm’de buluştu

Kafkasya Turizm Seyahat Acentesi, TÜRSAB heyetinin de katılımıyla törenle hizmete açıldı.

Kars’ta turizm ve seyahat alanında yeni bir işyeri daha hizmete girdi. Turizmde yıllardır hizmet veren Kars Turizm Otel ve Lokantacılar Dernek (KARSOD) Başkanı Halit Özer, tarafından Atatürk Caddesi numara 68’de hizmete giren Kafkasya Turizm Seyahat Acentesi Kars’tan, ülke geneline ve ülkelere rahat bir seyahat etme imkanı sunuyor. Bu avantajlarla özellikle düzenlediği turlarla kısa sürede bölgede adından söz ettiren Kafkasya Turizm Seyahat Acentesi renkli ve görkemli bir açılışla hizmetlerine start verdi.

Açılışa AK Parti Kars İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş, Memur sen Kars Şube Başkanı Ebubekir Keleş, İŞKUR İl Müdürü Yusuf Bulut, TÜRSAB başkan yardımcıları, çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.

Kafkasya Turizm Seyahat Acentesi’nin açılışı duaların ve kurban kesiminin ardından AK Parti Kars İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş, İŞKUR İl Müdürü Yusuf Bulut, TÜRSAB başkan yardımcıları tarafından yapıldı.

İşyeri sahibi Halit Özer, “Yıllardır ilimizde kendimizce eksik gördüğümüz bir işyerini hizmete açmaktan dolayı son derece mutluyuz. Profesyonel alamda bu tür hizmetlerin ilimizin ihtiyacını karşılaması için büyük çaba harcayacağız. Kars’ta turizmin önde gelen ve turizme gönül vermiş isimlerle birlikte profesyonel anlamda Kafkasya Turizm Seyahat Acentesi’ni kurduk. Umut ediyoruz ki Kars’a ve bölgeye iyi bir hizmet sunacağız. Kars’ı bölgeye, bölgeden Türkiye’ye, Türkiye’den de Avrupa’ya tanıtmayı amaçlıyoruz.” dedi.

Özer daha sonra şunları söyledi:

“Kars’ımızda profesyonel anlamda bölgemize hitap edebilecek bir turizm seyahat acentesi eksikliğini gördüğümüzde harekete geçtik. Uzun zamandır çıktığımız bu yolda hedeflerimizi bugün itibariyle sonuçlandırdık. Kars Kafkasya Turizm Seyahat Acentesi’ni uluslararası boyuta da inşallah taşıyacağız. Kars’ımızın turizmini yansıtan kültürel yaşamı ve medeniyetini tanıtmak için de uğraşacağız. Kars Kafkasya Turizm Seyahat Acentemiz ülke geneline ve dünyaya uçak biletleriyle, otel, tatil ve çeşitli organizasyonları da yürütecek. Profesyonel kadroyla başladığımız bu yolda inşallah Kars’ımızla birlikte yürüyeceğiz. İlimize, turizmimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun. İlimiz daha güzel turizm hizmetlerini hak ediyor. Bundan sonra da ilimize en güzel hizmetleri getirebilmek için hep birlikte çalışacağız.”

AK Parti İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş da, “Turizmin duayeni deyince Halit Özer akla gelmekte. İlimizde zaten sosyal ve kültürel alanlarda da Halit Özer ismini çok duymaktayız. Bu işlerin organizatörü de Halit Özer’dir. Bu mümtaz mekanın da hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah Allah bol kazançlar nasip etsin.” diye konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 5056 Defa Okundu

YORUMLAR

Turizm Kategorisine Ait Diğer Haberler

Arslan, Berlin Fuarı’nda Kars’ın Turizmi Büyük Kale’de masaya yatırıldı Kars Turizminde Son Durum! Kültürel Miras istatistikleri SERKA, bölgenin yöresel ürünlerini YÖREX fuarında tanıttı Sarıkamış, kış turizmine hazırlanıyor Tarihe Değer Hotel Katherina Sarayı Turizmciler: Saldırıyı Lanetliyoruz. Turizm Evrenseldir TÜRSAB, Kafkasya Turizm’de buluştu Kars-Kafkasya Turizm Seyahat Acentesi hizmette Bir Bildiri Üzerinden Kars’a 870 Turist Geldi Kars’ın Turizmi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır