• ÖGEL TEPE REKLAM

Arslan ve Kılıç’ın hastane ziyareti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK Arslan ve Kılıç’ın hastane ziyareti

  • 17 Şubat 2020 00:15
  • A
  • A

Arslan ve Kılıç’ın hastane ziyareti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Milletvekili AK Parti MKYK üyesi 65.Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Kars Milletvekili Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Harakani Devlet Hastanesinde hasta ziyaretinde bulundular.

Milletvekilleri Arslan ve Kılıç, Kars’ta ki gezi ve ziyaretlerinde hem vatandaşlarla buluştular, hem hastalere geçmiş olsun ziyaretleri yaptılar hem de taziyelerini gerçekleştirdiler.

Milletvekili Ahmet Arslan, “Harakani Devlet Hastanesinde hasta ziyaretinde bulunduk. Bütün hastalara geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, şifa dağıtmak için gece gündüz demeden çalışan doktorlara ve sağlık personeline teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Prof. Dr. Yunus Kılıç da, “Bugün de şehrimizde taziye ve hasta ziyaretleri yaptık. Yine bazı STK temsilcileri ile dostları ziyaret ettik.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.