Böyle Kaymakam Görülmedi

Böyle Kaymakam Görülmedi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK Kars’ın selim İlçesi’nde görevliyken Yılın kaymakamı seçilen Erdinç Dolu, Muğla Köyceğiz ilçesinde de birbirinden anlamlı projelere imza attığı gibi etkinliklerde de bizzat yer alıyor. Tekerlekli sandalyeye binip empati kuruyor, bisikletle pedal çeviriyor, pikniklerde, gezilerde bulunuyor ve daha nice güzelliklere imza atıyor.

Böyle Kaymakam Görülmedi


Böyle Kaymakam Görülmedi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ın selim İlçesi’nde görevliyken Yılın kaymakamı seçilen Erdinç Dolu, Muğla Köyceğiz ilçesinde de birbirinden anlamlı projelere imza attığı gibi etkinliklerde de bizzat yer alıyor. Tekerlekli sandalyeye binip empati kuruyor, bisikletle pedal çeviriyor, pikniklerde, gezilerde bulunuyor ve daha nice güzelliklere imza atıyor.

Tam bir halk adamı, vatandaşların adeta sevgilisi olan Kaymakam Erdinç Dolu görev yaptığı her yerde kurduğu gönül bağlarıyla unutulmazlar arasında yerini alıyor.

Muğla Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu, Belediyenin Yıl Sonu Kültür Etkinliğinde de çuval yarışmasına katıldı.

Düzenlenen etkinliklere Kaymakam Erdinç Dolu, Eşi Şenay Yerli Dolu, Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Kaymakam Adayı Muhammed Enes İpek, Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Çocuk Festivali kapsamındaki; dans, şarkı, yer kapmaca, halat çekme, çuval yarışı başta olmak üzere çeşitli oyunlarda kıyasıya yarışmalar yapıldı. Yarışlar sonunda 1’incilik elde edenlere kupa, yarışmalara katılan çocuklara ise madalya verildi. 

(BA-BA-S) MUĞLA / KÖYCEĞİZ (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI 
Bu Haberin Manşeti :

Böyle Kaymakam Görülmedi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Böyle Kaymakam Görülmedi Sonraki Haber >>

Böyle Kaymakam Görülmedi

DMCA.com Protection Status

Böyle Kaymakam Görülmedi

  Yukleme: 0.117112