• 20 Haziran 2019 Perşembe

Devlet Baba Vatandaşla Kol Kola

"Devlet Baba Vatandaşla Kol Kola"

Kars Valisi Türker Öksüz, karlı havada yayına gelen ihtiyaçlı yaşlı kadına yardım ve destek sözü verdi.

Devlet Baba Vatandaşla Kol Kola

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK 

Kars Valisi Türker Öksüz, karlı havada yayına gelen ihtiyaçlı yaşlı kadına yardım ve destek sözü verdi.

Gülenaz Akkoç isimli yaşlı kadın, Halk Eğitimdeki bir programa yetişmek için karlı havada yürüyen Vali Türker Öksüz ile yolda karşılaştı. Vali Öksüz’ü görür görmez sevinçle yanına giden Gülenaz Nine, yalnız yaşadığı, Digor yolu TOKİ konutlarında bir hayırseverin dairesinde kaldığını, doğalgaz bile yakamadığını, bir sürü ihtiyacının bulunduğunu söyledi. Gülenaz Nine’nin koluna giren Vali Öksüz, merak etmemesini, elbette ki kendisinin anında olacaklarını söyledi. Gülenaz Nine’nin dertlerini sıralaması üzerine Vali Öksüz, “Sana yardım edelim. Öyle doğalgazsız olmaz, yakmak lazım. Hiç merak etme sana bakacağız” dedi.

Yürürken ayakları kayan ve düşme tehlikesi geçiren Gülenaz nineyi kolundan tutan Vali Öksüz, gerekenlerin yapılması talimatı verdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.218311