Geleceğini Düşün Emlak Al

Geleceğini Düşün Emlak Al

EDELSTAAL GRUPTAN IZMİTTE KONUT PROJESİ HABERİ GELECEGİNİ DUSUN EMLAK AL

Geleceğini Düşün Emlak Al


Geleceğini Düşün Emlak Al

KAFKAS HABER AJANSI / ERGUN KULA / KHA

EDELSTAAL GRUPTAN IZMİTTE KONUT PROJESİ HABERİ GELECEGİNİ DUSUN EMLAK AL

Merkezi Hollanda da olan ve Avrupa”nın 16 ülkesinde faaliyet  gösteren Edelstaal Grup yatırımlarıyla kazandırmaya devam ediyor.

Avrupa”nın yanı sıra Türkiyede de ciddi yatırımları bulunan firma yetkilileri Denbosch kentindeki merkezlerinde Kocaeli bölgesindeki yeni projelerini tanıttılar.

İzmitin  şirin beldesi  Yuvacık ta   ORKA LİFE 2 projesine başladıklarını ve bu proje avantajlarından gurbetçilerinde yararlanması için bazı kolaylıklar saglanmıştır.

Geçtiğimiz günlerde temeli atılan ve bölgenin en prestijli projelerinden olan  ORKA LIFE 2 için  Edelstaal grup genel merkezinde bir bilgilendirme ve tanıtım günü organize edildi.

Kocaeli bölgesinde başarılı  çalışmalara imza atan Mamikler Grup ile  ORKA Homes iş birliği ile geliştirilen bu proje çerçevesince Hollanda da yaşayan Türklere  yatırım çagrısında bulunuldu.

Tanıtım Gününe Edelstaal Grup yöneticileri  Erdal Torunogulları, Ertan Torunogulları, Aykut Torunogulları ve  MAMIK Grup başkanı Haluk Mamik katıldılar.

Simtronic ve SWS menejerleri, temsilcileri , bazı sivil toplum kuruluşları temsilcileri, davetliler ve Hollanda da görev yapan Türk  basın mensuplarının da katıldığı tanıtım ve bilgilendirme  gününe ilgi oldukça fazlaydı.

İzmitin Yuvacık Beldesinde Başiskele  semtinde kurulacak olan  sitede Ortak yaşam alanları, alışveriş merkezleri ile  yeniden hayat bulacak.

Tanıtım gününde konuşan  Firma yetkilileri  Edelstaal grup olarak 30 yılı aşkın bir süredir başta Hollanda olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde faaliyetler yürütmekteyiz. 30 yıl evvel Hollanda da  Tencere satışıyla başlayan  çalışmalarımız  Avrupanın 16 ülkesinde sürmektedir. Müşterilerimiz ile olan iyi ilişkilerimiz ve ürünlerimizin kalitesi artık uluslararası alanda da kanıtlanmıştır. Avrupadaki bu karşılıklı güvene dayanan bu çalışmalarımızı Türkiyede Ege bölgesinde Turizm yatırımlarımızla taçlandırdık. Grup olarak 20  hotelimiz Türk turizmine ve dünya turizmine hizmet  veriyor. Bölgede konut projelerimiz devam ediyor. Fethiye bölgesinin yanı sıra Marmariste ve İstanbuldaki tesislerimiz ve hotellerimiz faaliyetlerine devam ediyorlar. Ege  bölgesinin dışında geçen yıl İzmitte  faaliyete geçirdigimiz ORKA LIFE 1 projemiz tamamlandı . Bu projeye yatırım yapanlar gayet memnun olup , karlı ve prestijli bir projeden yararlandılar.

Mamikler Grup ve ORKA Homes ortaklıgıyla hayata geçirilmiş olan bu proje ile bizlerle beraber çalışan ve firmamızın bu güne gelmesinde büyük emeği olan çalışma arkadaşlarımıza  da kazandırmak istiyoruz.   Proje başlangıç aşamasında bizlerle beraber bu projeye katılacak arkadaşlarımıza ilk anda yüzde 30 karlı bir yatırım olanagı sunmaktayız. Geçtigimiz günlerde temeli atılan projemizi 24 ay sonra bitirmek istiyoruz. Uygun şartlarda  sizlerin hizmetine sundugumuz bu projeye sizlerin gösterdiği bu ilgiye çok teşekkür ediyoruz. Bu karlı yatırımdan yararlanın .

 Daha sonra projenın sunumu yapıldı.  Böyle bir çalışmayı önemsediklerini belirten  konuklar ve davetliler firma yetkilerinden bilgi alarak, buradan ev alan arkadaşlarını kutladılar.     

(BA-BA-S) İZMİT (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Geleceğini Düşün Emlak Al
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Geleceğini Düşün Emlak Al Sonraki Haber >>
  • Dolar : 5,25011
  • Euro : 5,9534
  • Altın : 221,333
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ

Geleceğini Düşün Emlak Al

DMCA.com Protection Status

Geleceğini Düşün Emlak Al

  Yukleme: 0.060471