• 20 Haziran 2019 Perşembe

Emeksiz ekmek, zahmetsiz rahmet olmaz

"Emeksiz ekmek, zahmetsiz rahmet olmaz"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, esnaf ziyaretlerinde renkli ortamlara konuk oluyor.

Emeksiz ekmek, zahmetsiz rahmet olmaz

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, esnaf ziyaretlerinde renkli ortamlara konuk oluyor.. Esnafla birlikte soba üzerinde yemek pişirip, birlikte yiyen Nazik, “Emeksiz ekmek, zahmetsiz rahmet olmaz” sözünü hatırlatarak, “Bir şeye emek ediyorsanız mutluluğun gelmesi kaçınılmazdır. Ne kadar yakınsanız, ne kadar sıcaksanız o kadar buluşabiliyor ve paylaşabiliyorsunuz. Bugünkü esnaf ziyaretlerimizde de böyle bir ortama tanıklık ettik. Esnaf kardeşlerimizle birlikte pişirdik ve kurulan sofrayı beraber paylaştık. Sıcak ortamda sıcak sohbet ortamı da bulduk. ALLAH esnafımızın yüzünü her zaman güldürsün” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.275782