Fatma Girik'ten çok sert Ceceli tepkisi: Yavşaklık, kalleşlik!

"Fatma Girik'ten çok sert Ceceli tepkisi: Yavşaklık, kalleşlik!"

Fatma Girik'ten çok sert Ceceli tepkisi: Yavşaklık, kalleşlik!, diye söyledi;

Ünlü sanatçı Fatma Girik eski eşi Sinem Gedik'in mahrem görüntülerini medyaya,sızdıran Mustafa Ceceli'ye tepki gösterdi. Girik, Cecli hakkında "Yüzüne tükürüp tokatı patlatacağım" dedi.

Sinem Gedik ile İntizar'ın görüntülerini basına sızdırdığı iddia edilen Mustafa Ceceliye bir tepki de ünlü usta oyuncu Fatma Girik'ten tepki geldi. Girik ise "Gördüğüm yerde Ceceli'nin yüzüne tükürüp tokatı patlatacağım ablası olarak" diyerek tepkisini dile getirdi.

USTA OYUNCUNUN TAVRI ÇOK SERT OLDU

Yeşilçam'ın en ünlü oyuncusu Fatma Girik'in gündeme bomba gibi düşen Mustafa Ceceli olayında tavrı çok sertti: Onu görsem tek bir kelam bile etmem, yüzüne tükürürüm. Zaten boşanmışsın. İster kadınla sevişir ister erkekle, sana ne" diyerek tepki gösterdi.

"İNSANIN ÖZELİNE GİRMEK KALLEŞLİK"

Posta'ya konuşan ünlü oyuncu Fatma Girik, konu hakkında şunları söyledi:

"İntizar'ı tanımıyordum bile. Duman gibi bir grup zannediyordum. Kadın olduğunu öğrendiğimde inan şaşırdım. Mustafa Ceceli'yi de çok dinlemem ama bu olayı duyunca çok şaşırdım Açıkcası. Nasıl olurda Bir insanın mahremine kamera ile girmek yavşaklık, kalleşlik! Senin çocuğunun annesi o. Hadi kamera koymadın diyelim, niye basına neden haber uçurdun? İnsanın başka bir sevgilisi olursa, anlarsın ki sen de bulamadığını o adamda bulmuş. Kabul edersin. Ama bu hikayede kadının sevgilisi hemcinsi. Onun tercihi. Bu olayda sadece Mustafa Ceceli kabahatli. Zaten boşanmışsın. İster kadınla sevişir ister erkekle, sana ne? Sen ne karışıyorsun artık? Gördüğüm yerde Ceceli'nin yüzüne tükürüp tokatı patlatacağım ablası olarak." dedi.

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.229003