KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Şakir Yurdakoş’tan Bakan’a “ARSLAN”lar gibi destek
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şakir Yurdakoş’tan Bakan’a “ARSLAN”lar gibi destek
2017-01-11 - 11:34
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Ali Şakir Yurdakoş’tan Bakan’a “ARSLAN”lar gibi destek

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

@kafkasajans

https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Kars AK Parti eski İl Başkanı İşadamı Ali Şakir Yurdakoş; Sarıkamış Harekatının 102. yılı münasebetiyle düzenlenen Sarıkamış Allah-u Ekber Dağlarındaki “Türkiye Şehitleriyle Yürüyor” anma etkinliğine katılan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın giyindiği montla ilgili sosyal medya, bazı interet haber siteleri ve gazetelerde yer alan haberlere sert tepki gösterdi.

Yurdakoş, “Birileri yanlış hesap peşinde olmuşlar ve bir montun armasından yola çıkarak sayın bakanımıza haksız saldırılarda bulunmuşlardır. Sayın bakanımız kendisinin böylesine anlamlı bir organizasyonda art niyetlilerce yapılan saldırılardan son derece üzülmüştür. Bu olay bakanımız kadar bizleri de son derece üzmüştür. Sayın Bakanımız Ahmet Arslan’la sürekli birlikte çalıştık ve gittiğimiz her köyde, kasabada, şehirde nasıl bir kişilik sergilediğini çok iyi biliyoruz. Bakanımıza “Arslan”lar gibi sahip çıkmak bizim için şereftir, onurdur.” dedi.

Yurdakoş; Bakan Arslan’ın her zaman vatan sevgisini, vatan aşkını, birlik ve beraberliği, kardeşliği dilinden düşürmediğinin herkesçe biliniyor olmasına rağmen bu tür haksız saldırıların yapılıyor olmasının kasten bir saldırı niteliği taşıdığına inandığını söyledi.

Yaptığı hizmetler, ülkemizi uluslararası arenaya taşıyacak projeleri, ilimizin yallardır kanayan yaralarına merhem olmasının artık birilerine battığını dile getiren Yurdakoş, “Siz halkınız için, ülkeniz için hizmet yaparsınız ama birileri bunu hazmedemez. 15 Temmuz’da ülkemizin başına örülmek istenen çorapları da gördük. Dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, ülkemizi 2071 hedeflerine emin adımlarla taşıyor olması bazı çevrelerce kabullenilememiş ve hain FETÖ kalkışmasıyla karşı karşıya kalınmıştır. Bu da gösteriyor ki başarılarınız birilerini rahatsız ediyor. Bizler bu rahatsız olanlara Kars’tan, Doğu’nun Uygar ve Çağdaş Kentinden, Güneyin ilk doğduğu kentten, medeniyetler beşiğinden sesleniyoruz; Sayın Bakanımıza ne kadar çamur atarsanız atın o çamur mutlaka sizleri bulayacaktır. Böylesine tertemiz bir insanı Sarıkamış şehitlerini anma etkinlikleri gibi önemli bir organizasyonda rahatsız ve huzursuz etmeye hakkınız yoktur. Sizleri şiddetle ve nefretle kınıyoruz.” diye konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI – BEDİR ALTUNOKKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 2881 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

İran Matematik Olimpiyatı Mega projeler en şiddetli depremlere bile dayanıklı Kars Belediye Başkanı kaldırımda işçilerle kahvaltı yaptı Yücel Üzeyir: Kars Yeniden Bal Cennetine Dönüşsün Tolga Yüce TGRT EU’nun Canlı Yayın konuğu Büyükşehir İlçelerin Altyapısını Yeniliyor Hollandadan Kağızmanlı öğrencilere çanta Iğdır’da PKK/KCK Propogandası:15 Gözaltı Ural Aküzüm ile Spor Üzerine Röportaj 953 Yıl Önce Kars’ta Doğan Türk’ün Güneşi Çengilli Kilisesi ayakta zor duruyor Kars’a fındık büyüklügünde dolu yagdı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır