KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Şakir Yurdakoş’tan Bakan’a “ARSLAN”lar gibi destek
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şakir Yurdakoş’tan Bakan’a “ARSLAN”lar gibi destek
2017-01-11 - 11:34
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Ali Şakir Yurdakoş’tan Bakan’a “ARSLAN”lar gibi destek

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

@kafkasajans

https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Kars AK Parti eski İl Başkanı İşadamı Ali Şakir Yurdakoş; Sarıkamış Harekatının 102. yılı münasebetiyle düzenlenen Sarıkamış Allah-u Ekber Dağlarındaki “Türkiye Şehitleriyle Yürüyor” anma etkinliğine katılan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın giyindiği montla ilgili sosyal medya, bazı interet haber siteleri ve gazetelerde yer alan haberlere sert tepki gösterdi.

Yurdakoş, “Birileri yanlış hesap peşinde olmuşlar ve bir montun armasından yola çıkarak sayın bakanımıza haksız saldırılarda bulunmuşlardır. Sayın bakanımız kendisinin böylesine anlamlı bir organizasyonda art niyetlilerce yapılan saldırılardan son derece üzülmüştür. Bu olay bakanımız kadar bizleri de son derece üzmüştür. Sayın Bakanımız Ahmet Arslan’la sürekli birlikte çalıştık ve gittiğimiz her köyde, kasabada, şehirde nasıl bir kişilik sergilediğini çok iyi biliyoruz. Bakanımıza “Arslan”lar gibi sahip çıkmak bizim için şereftir, onurdur.” dedi.

Yurdakoş; Bakan Arslan’ın her zaman vatan sevgisini, vatan aşkını, birlik ve beraberliği, kardeşliği dilinden düşürmediğinin herkesçe biliniyor olmasına rağmen bu tür haksız saldırıların yapılıyor olmasının kasten bir saldırı niteliği taşıdığına inandığını söyledi.

Yaptığı hizmetler, ülkemizi uluslararası arenaya taşıyacak projeleri, ilimizin yallardır kanayan yaralarına merhem olmasının artık birilerine battığını dile getiren Yurdakoş, “Siz halkınız için, ülkeniz için hizmet yaparsınız ama birileri bunu hazmedemez. 15 Temmuz’da ülkemizin başına örülmek istenen çorapları da gördük. Dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, ülkemizi 2071 hedeflerine emin adımlarla taşıyor olması bazı çevrelerce kabullenilememiş ve hain FETÖ kalkışmasıyla karşı karşıya kalınmıştır. Bu da gösteriyor ki başarılarınız birilerini rahatsız ediyor. Bizler bu rahatsız olanlara Kars’tan, Doğu’nun Uygar ve Çağdaş Kentinden, Güneyin ilk doğduğu kentten, medeniyetler beşiğinden sesleniyoruz; Sayın Bakanımıza ne kadar çamur atarsanız atın o çamur mutlaka sizleri bulayacaktır. Böylesine tertemiz bir insanı Sarıkamış şehitlerini anma etkinlikleri gibi önemli bir organizasyonda rahatsız ve huzursuz etmeye hakkınız yoktur. Sizleri şiddetle ve nefretle kınıyoruz.” diye konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI – BEDİR ALTUNOKKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 2617 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Doğu Perinçek: Referandumda çıkacak hayır AKP’yi de kurtaracak Elazığ-Ağın arası 44 kilometre kısaldı! Anayasa ve Hükümet Sistemi Referandumunda evetle hayır yer değiştirirse! Sarıkamış Mahmut Tuncer ile ısındı Offroadcılar zorlu parkurda Karda cirit gösterisi nefes kesti atın çarptığı kadın hafif yaralandı Karda Off Road Nefes Kesti Karda Kaşar Yuvarlamaca Yarışması Ayhan Bilgen’in dosyası Ankara’ya gönderildi! İstanbul-Sofya Ekspresi yola çıkıyor Türkiye Dünya 4’üncüsü Oldu Bakan Sporcuları telefonla aradı!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Offroadcılar zorlu parkurda
Offroadcılar, zorlu, parkurda, sarıkamış, eksi 36
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Almanya’dan Kars’a 6 günlük soğukla mücadele yolculuğu
Almanya’dan, Kars’a, 6 günlük, soğukla, mücadele, yolculuğu, gürsel, arslanoğlu

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır