KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Aras Bursa’da Hemşehrileriyle Buluştu
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aras Bursa’da Hemşehrileriyle Buluştu
2017-03-19 - 17:47
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Aras Bursa’da Hemşehrileriyle Buluştu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Iğdır Milletvekili Nurettin Aras milletvekili seçildikten sonra Bursa’da ki hemşerilerine teşekkür etmek ve Nevruz Bayramına katılmak üzere Bursa’da hemşerileri ile buluştu.

Aras Bursa Dikkaldırım Ehl-i Beyt Camiinde hemşerileri ile birlikte Cuma namazını kıldı. Aras verilen yemekten sonra hemşerilerine hitaben yaptığı konuşmada; “Saygıdeğer hemşerilerim Daha önceki seçimde vermiş olduğunuz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ederim.Daha önce gelmeyi düşündüğüm ziyaretim bugüne nasip oldu.

Bizler 15 Temmuz’da bir darbe atlattık.Allah’a şükür FETÖ terör örgütünün yapmış olduğu bu darbeyi  başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm Türk halkı ile karşı koyarak,tankların altına yatarak ve şehit vererek, dimdik ayakta durduk ve bu terör örgütüne gereken cevabı verdik.Aynı zamanda da DEAŞ,PKK gibi diğer terör örgütleri ile de aynı mücadeleyi vermekteyiz.Bugün de hesabımızı sormaktayız.Biz Iğdırlı hemşerilerimizle gurur duymaktayız.15 Temmuz gecesi tankların üzerine çıkarak bu vatanı canları pahasına savunmuşlardır.Cumhurbaşkanımız ve devletimizin yanında yer almışlardır.Geçmişte olduğu gibi Azeri Türkleri ve Caferiler 15 Temmuzda nasıl tankların üzerine çıkarak Cumhurbaşkanımızın ve devletimizin yanında yer almışlarsa bugünde FETÖ-DEAŞ-PKK gibi terör örgütlerine karşı mücadeleye devam etmekte aynı kararlılıkla Cumhurbaşkanımız ve devletimizin yanında yer almaktalar.Siz değerli hemşerilerimize ve tabanımıza bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim. Değerli hemşerilerim bu bir seçim değildir, sistem arızasını giderme ve düzeltme oylamasıdır.Bugün Avrupa Türk milletine karşı bir Hayır kampanyası Evete karşı kampanya düzenleyerek ülkemizin üzerinde oyunlar oynamaktalar.Darbe başarısız oldu diye dost görünenler çok üzüldüler.Biz Iğdırlı olarak milli duruşumuzla kendimizi ıspat etmiş bir tabanız.Her zaman dik duruşumuzu göstereceğiz.Hepinize teşekkür ederim.”dedi.

Aras bir süre hemşerileri ile sohbet edip, varsa problemlerini dinleyerek çözüm noktasında gerekli notları aldı.Iğdır Dernek Başkanı Kurban Güneş aramıza katılan Milletvekili Aras’a Bursa’da ki Iğdırlılar adına katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

(KAE-BA-S) BURSA (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI - K. ALİ ERGÜL

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 1292 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Mehmet Özbey’in mutlu günü Dursun Yeşilyurt ve Gurur Tablosu Öğrenciler aman dikkat! Iğdır’da FETÖ Operasyonları Kars’ın Ödüllü Kaz Belgeseli – Beyaz Altın – Yönetmen Bedir Altunok Karsta Yapılan Engelli Yürüyüş Bandı Görenleri Şaşırttı Yönetmenler Bedir Altunok ve İbrahim Süleymanoğlu SERKA’nın Kısa Film Yarışmasında ödül aldı Kars Harbiler 36, İzmir’e gidiyor Hikmet Ferşat Vefat etti Büyükşehir’in Yatırım Seferberliği Devam Ediyor Kars Ülkü Ocakları’ndan Sabah Gazetesi yazarına sert tepki! Sarıkamışta Orman Hırsızları Suçüstü Yakalandı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır