KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Ülkü Ocaklarý ‘referandum’ kararýný açýkladý
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ülkü Ocaklarý ‘referandum’ kararýný açýkladý
2017-03-19 - 18:55
MERKEZ
Facebook'ta Paylas

 Ülkü Ocaklarý ‘referandum’ kararýný açýkladý

KAFKAS HABER AJANSI / BEDÝR ALTUNOK

Twitter sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: @kafkasajans

Facebook sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Ülkü Ocaklarý Genel Baþkaný Olcay Kýlavuz, referandumda MHP Genel Baþkaný Devlet Bahçe’nin arkasýnda olacaklarýný belirterek ‘Evet’ diyeceklerini açýkladý.

“GENEL BAÞKANIMIZIN ALDIÐI KARARIN ARKASINDAYIZ”

Ülkü Ocaklarý Genel Baþkanlýðý’nýn Fatih’te bir otelde düzenlediði programda konuþan Olcay Kýlavuz, Anayasa deðiþikliði referandumunda ‘Evet’ diyeceklerini açýkladý. Referandumda MHP Genel Baþkaný Devlet Bahçeli’nin aldýðý karara uyacaklarýný belirten Kýlavuz, “Biz, genel baþkanýmýz Sayýn Devlet Bahçeli Beyefendiyi 15 Temmuz darbe gecesi sonrasýnda almýþ olduðu karar, kendisinin öngörüsü, ülkemizin, milletimizin, devletimizin yarýnlarý, bölünmez bütünlüðü adýna almýþ olduðu kararýn arkasýndayýz. Lider -evet- dedikten sonra bizim de o kararý sonuna kadar savunarak arkasýnda dik bir þekilde durmamýz gerekir. Biz tatsýzlýðý, gerilimi, huzursuzluðu istemiyoruz. Ama davamýz adýna her kim olursa olsun ülkemiz adýna iþ baþa düþtüðünde arkamýza bakmayýz. Bu millet dardaysa, memleketimizin bize ihtiyacý varsa biz elimize silahýmýzý alýrýz, gerekirse de savaþýrýz” dedi.

SÝNAN OÐAN’A TEPKÝ

MHP’den ihraç edilen Sinan Oðan’ýn, geçtiðimiz günlerde katýldýðý bir televizyon programýndaki sözlerine tepki gösteren Olcay Kýlavuz, “Bir milletvekilinin ötesine geçemeyen, bir gerekçeyle milletvekili olmuþ, bir þovmen kalkýyor, milliyetçi ülkücü hareket adýna, genel baþkanlýk, liderlik tantanalarý yapmaya çalýþýyor. Sana bu davada herkes gitse, acaba sana yer kalýr mý? Sen kimsin, edepsiz. Geçmiþinde göster bakalým bu davan için ne yaptýn. Haddini aþma. Sen kimsin de kalkarsýn -bir can veririz, gerekirse bir can alýrýz- gibi namussuzluða düþüyorsun” diye konuþtu. (dha)

(BA-BA-S) MERKEZ (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 3755 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır