KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars haberleri
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars Haberleri
2017-03-19 - 19:10
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Kars Haberleri

KAFKAS HABER AJANSI / BEDÝR ALTUNOK

Twitter sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: @kafkasajans

Facebook sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

ÞEHÝT AÝLELERÝ VE GAZÝLER YEMEKTE BÝR ARAYA GELDÝ

18 Mart Çanakkale þehitlerinin 102. yýl dönümü nedeniyle Kars Valiliðince organize edilen yemekte þehit ve gazi aileleri bir araya geldi.

Bir otelin restoranýnda düzenlenen yemeðe Kars Valisi Rahmi Doðan, AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, Kars Garnizon Komutaný 14. Mekanize Piyade Tugay Komutaný Tuðgeneral Turan Ýnan, Kars Belediye Baþkaný Murtaza Karaçanta, Kafkas Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Sami Özcan, Kars Ýl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Daire Amirleri ve þehit yakýnlarý ile gaziler katýldý.

Düzenlenen yemekte dualar okundu. Ardýndan AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey bir konuþma yaptý. Beyribey “Biz Türk halký her zaman mücadeleci bir ruha sahibiz” dedi.

Vali Rahmi Doðan’da “Þehitlerimizi minnet ve þükranla yad ediyorum” diye konuþtu.

Konuþmalarýn ardýndan yemeðe geçildi ve Vali Doðan ve protokol üyeleri þehit ve gazi ailelerini kapýda tek tek tokalaþarak uðurladýlar.

KARS’TA ÇANAKKALE ZAFERÝ

18 Mart Çanakkale þehitlerinin 102. yýl dönümü nedeniyle Ýlk Kültür ve Turizm Müdürlüðü Salonu’nda program düzenlendi. Program saygý duruþu ve Ýstiklal marþýnýn okunmasýyla baþladý. Þiir dinletisi, Koro gösterisi, Çanakkale Destaný Oratoryosu ve bir öðretmenin Çanakkale Zaferini anlatan konuþmasýnýn ardýndan program sona erdi.

ÝL ÞAMPÝYONU ÖGRENCÝLER SELÝM KAYMAKAMI MEHMET KEKLÝK’Ý MAKAMINDA ZÝYARET ETTÝ

Kars’ta okullar arasýnda yapýlan Atletizm dalýnda 16 branþ þampiyonasýnda Selim’i temsil eden Selim Þehit Teðmen Gökhan Yaþartürk Çok Programlý Anadolu Lisesi yapýlan müsabakalarda Ýl birincisi olarak bölge müsabakalarýnda Kars’ý temsil ederek elemelere gitmeye hak kazandý.

Ýlçe Milli Eðitim Müdürü Cengiz Aydýn, Ýlçe Gençlik ve Spor Müdürü Beden Eðitimi öðretmeni Özkan Aras ve Ýl birincisi olan Öðrenciler Kaymakam Mehmet Keklik’i makamýnda ziyaret etti.

Þampiyon öðrencileri makamýnda aðýrlayan Kaymakam Mehmet Keklik elde ettikleri baþarýdan dolayý kendilerini tebrik ederek baþarýlarýnýn devamýný diledi ve her zaman destekçileri olacaðýný belirtti.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 1333 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır