KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Bakan Arslan: Yüz bin kişilik ulaştırma ailesi görevinin başındadır
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakan Arslan: Yüz bin kişilik ulaştırma ailesi görevinin başındadır
2017-04-15 - 14:24
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Bakan Arslan: Yüz bin kişilik ulaştırma ailesi görevinin başındadır

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan: İletişimde de, ulaşımda da, erişimde de herhangi bir aksaklık yaşanmaması, olası bir aksaklıkta anında müdahale edilebilmesi adına da bütün arkadaşlarımız görevlerinin başında olacaklar. Bunun bilincindeler

“Tedbirleri almak konusunda herkes teyakkuzda, görevinin başında. Herkes mesaisinin başında. Niye? istiyoruz ki, insanımızın düşüncesi fikri, sandıkta demokrasinin olmazsa olmazı olan sandıkta tecelli etsin”

“Yüz bin kişilik ulaştırma ailesi teyakkuzdadır, görevinin başındadır. Seçim, kardeşlik içerisinde, huzur içerisinde, demokrasi bayramı şeklinde tecelli edecek”

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “İletişimde de, ulaşımda da, erişimde de herhangi bir aksaklık yaşanmaması, olası bir aksaklıkta anında müdahale edilebilmesi adına da bütün arkadaşlarımız görevlerinin başında olacaklar. Bunun bilincindeler.” dedi.

Bakan Arslan, Kars'ın Sarıkamış ilçesinde esnafı ziyaretinin ardından Selim ilçesine geçti. Burada AK Parti ilçe binasında partililerle bir araya gelen Arslan, bakanlık olarak seçimin huzur ve kardeşçe geçmesi için 100 bin kişilik ulaştırma ailesinin görevi başında olduğunu belirtti. Bakanlık olarak özellikle seçim güvenliğine yönelik üzerlerine düşen görevin en iyi şekilde yapılacağını anlatan Arslan, şunları söyledi:

“Tedbirleri almak konusunda herkes teyakkuzda, görevinin başında. Herkes mesaisinin başında. Niye? istiyoruz ki, insanımızın düşüncesi fikri, sandıkta demokrasinin olmazsa olmazı olan sandıkta tecelli etsin. Bu düşünce, bu fikir tecelli ederken de, onlarla ilgili her türlü tedbiri alalım. Her türlü kolaylığı sağlayayım. Hiçbir şekilde insanımız rahatsız olmadan gitsin sandıkta oy kullansın. Düşüncesini oraya yansıtsın. Günün sonunda da düşünce tecelli etmiş olsun.”

Bakanlık olarak bütün arkadaşlara yönelik gerekli uyarıların yapıldığını kaydeden Bakan Arslan, görevlilere gerekli talimatlarında verildiğini belirtti.

Seçimde sağlıklı hizmet vermenin kendileri için çok önemli olduğunun farkında olduklarını dile getiren Arslan, “İletişimde de, ulaşımda da, erişimde de herhangi bir aksaklık yaşanmaması, olası bir aksaklıkta anında müdahale edilebilmesi adına da bütün arkadaşlarımız görevlerinin başında olacaklar. Bunun bilincindeler. Demokrasiye hizmet etmek olduğunu biliyorlar. Yüz bin kişilik ulaştırma ailesi teyakkuzdadır, görevinin başındadır. Seçim, kardeşlik içerisinde, huzur içerisinde, demokrasi bayramı şeklinde tecelli edecek.” dedi.

Milletin sayesinde 16 Nisan’da çok güçlü bir gelecek kendilerini beklediğini dile getiren Arslan, 16 Nisan’da ülkenin vesayet odaklarından kurtulma günü olacağını da sözlerine ekledi.​

Bakan Arslan’ın esnaf gezilerinde renkli anlar da yaşandı. Havanın yağmurlu olması nedeniyle kasketle vatandaşların karşısına çıkan Bakan Arslan’a ilgi büyüktü. İlk defa kasketli gördükleri Bakan Arslan’la kasketle ilgili diyaloglar renkli anlar oluşturdu. Bakan Arslan’ın ayrıca “Desteğiniz ne yönde?” diye sorduğu bir gencin “Bize Bakandan yana” cevabı dikkat çekti.

Bakan Arslan’a, önceki dönem milletvekili Yunus Kılıç, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, ilçe başkanları ve partililerde eşlik etti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 4002 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars İstanbulda Tanıtılıyor Karslı şair, yazar Coşkun Karabulut’a Azerbaycan’da büyük ilgi Massey Fegusonla Tarla Günleri Kars’ta Nöbetçi Kuyumcu Trafikte ne kadar dikkatliyiz? Iğdır’da Azerbaycan’ın bağımsızlık yıldönümü kutlandı Ardahan Üniversitesi Rektörü: Dirileceğimiz yer kalemdir ve onun yazdıklarıdır Tekstil ve Hazırgiyim ihracatçıları kontaminasyonsuz pamuk istiyor Kars Milletvekili Beyribey’den 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajı Kars Milletvekili Dr. Yusuf Selahattin Beyribey’den düve desteği müjdesi Kars Belediye Başkanı, İstanbul Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Derneğini Ziyaret Etti 100. Yılında Sovyet İhtilali…

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır