KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
“Sadece Evet mi diyoruz! Gece Gündüz EVET için çalışıyoruz!”
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Sadece Evet mi diyoruz! Gece Gündüz EVET için çalışıyoruz!”
2017-04-14 - 17:17
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 “Sadece Evet mi diyoruz! Gece Gündüz EVET için çalışıyoruz!”

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

18 maddelik anayasa değişikliği paketinin ülkeye getireceği müspet gelişmeleri ve hayırları 15 Nisan referandum öncesi sürecinde halkla paylaşmaya devam eden Kars ak parti milletvekili, parti yönetimi hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor.

Kapı kapı dolaşan ve her kesimden kurum kuruluş ve STK’ larla ziyaret eden Ak Parti Kars Milletvekili Selahattin BEYRiBEY, Ak Parti İl Başkanı Âdem ÇALKIN, Tanıtım ve Medya Başkanı Şener GÜNERHAN, Ak Parti Yönetimi Yusuf DURMUŞ, ilimizde faaliyet gösteren Rufai Cemaatini ziyaret etti. Okuma Okutma Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı ve Cemaat sorumlusu Abdullah ERDAĞI tarafından karşılanan misafirler çay ve pasta ikram edildi.

Toplantıya katılan misafirlere hitaben bir konuşma yapan Ak Parti Milletvekili Selahattin BEYRİBEY 15 Nisanda neden Kars olarak neden evet denilmesi gerektiği hususunda bir konuşma yaptı. Kars a yapılan yatırımların devamı için ve 15 Temmuzların bir daha yaşanmamamı için 15 Nisanda evet denilmesi gerektiğini beyan etti.

Sivil kuruluş toplumları ve kanaat önderlerinin katıldığı toplantıda Yunus Emre Kuran Kursu Hocalarından Kanaat Önderi İsmail ŞAN hoca, gazeteci yazar Atıf ÖZBEY, Semerkant Cemaati, Rehber Derneği, Rufai cemaati ve dernek başkanı Abdullah ERDAĞI Cumhurbaşkanlığı sistemi ve anayasa değişikliği için evet demenin millet ülke ve toplum için neler getireceği üzerine birer konuşma yaparak referandumda neden evet denilmesi gerektiğini katılımcılara ve misafirlere anlattı.

ERDAĞI,15 Temmuzda milli iradeye yapılan kanlı darbe teşebbüsü karşısında Rufai grubu olarak meydanlara indiklerini milletin iradesini gasp edenlere karşı durdukları gibi milli iradeyi koruyacak ve halkın gerçek sahiplerinin kendi kendini yöneteceği 18 maddeye evet diyeceklerini söyledi.

Yoğun bir ilginin olduğu toplantıya sonradan iştirak eden Ak Parti İl Başkanı Âdem ÇALKIN toplantıya katılanlara teşekkür etti.

Adem ÇALKIN tarafından topluluğa yapılan kısa konuşma ardından Abdullah hoca referandumun millete, vatana hayırlı olması için ve hayırlı neticeler ve muvaffakiyet için dua yaptı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 3046 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Çalkın: Siyasi tüccarlık, menfaat ve çıkar ilişkilerin devri kapanmıştır Sarıkamış’ta TOKİ konutları kuraları çekildi Zeki Elma Güven Tazeledi Korunan Tarih Dönüşen Şehirde Yeni Bir Konut Projesi Daha Doğu Tenis Ligi Başladı Sanatçı Topatan’ın Sergisi Büyüledi Kurban bereketi paylaştıkça artıyor Karadayı: Satın alınacak kurbanlıklarla ilgili bilgiler Bakan Arslan: Gecemizi gündüzümüze katıyoruz Bakan Arslan: Türkiye mazlumlar için de büyümek zorunda Digor’da kesintisiz hizmetler Sarıkamış Tören Alanı Bitmek Üzere

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır