KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Millet, kirli yazılara ve politikalara sille attı!
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Millet, kirli yazılara ve politikalara sille attı!
2017-04-17 - 18:53
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Millet, kirli yazılara ve politikalara sille attı!

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

İnterhethaber.com yazarı Hadi Özışık’ın, “Millet, kirli yazılara ve politikalara sille attı!” yazısı;

Referandum sürecinde, kalemin gücüyle, kirli politikaların diliyle neler yapıldı neler. Tayyip Erdoğan'ı, her şeyi içine çeken dev bir hortuma benzettiler.

Yanlışı doğru, doğruyu yanlış yazdılar, söylediler!

Yazdıklarıyla, söyledikleriyle, milletin kalbini çürütmeye kalkıştılar.

Anayasa değişikliğindeki 18 maddeyle ilgili gerçekleri bir bir hasıraltı ettiler...

İşte referandum bitti.

Halk, tercihini "EVET"ten yana koydu...

Tayyip Erdoğan'a karşı "öfke nöbeti" geçiren, "yandaş" yazarların, yazıları adeta raydan çıkmışçasına, zehir saçtı. Nefret kelimeleri özenle seçildi, Tayyip Erdoğan'ı aşağıya çekmek için, alaşağı etmek, için, gece gündüz demeden, korku ve endişe pompaladılar.

Dilleri, kalemleri, politikaları, yılan zehiri gibiydi!

"Karanlık" yüzlerini, "Aydınlık" yalanıyla süslediler.

Günlerce yazdılar, günlerce konuştular, günlerce "TEK ADAM" yalanına sığındılar, günlerce "diktatör" dediler. Körleştiler, sağırlaştılar, gerçekleri bir bir yalana çevirdiler.

Velhasıl, bu milletin gözünün içine baka baka referandum süresince konuştular ama bir tanecik doğruyu söylemedi çeneleri, kalemleri...

Son olarak, "Kontrollü darbe" safsatalarıyla dizginleri ellerinde tutmaya çalışarak, yeni bir yenilgiye doğru yol aldılar. "Hayır" çıkması için, her kılığa girdiler. İçeride ve dışarıdaki partnerleri ile birlikte, aylarca takla attılar, "Hayır"a ulaşmak için. Kendi kafalarındaki kiri, 18 yaşındaki gençlerin dimağlarına zerk etmeye çalıştılar. Tehditkâr ifadelerle, lokantalarımızı, muhtarlıklarımızı, hastanelerimizi, iş yerlerimizi... daha da önemlisi küçücük bir kızın görseli ve söylemiyle, geleceğimizi kapattılar!

Tayyip Erdoğan'a duydukları nefretin yakıcı ateşiyle, iliklerimize "güvenmeme korkusu" işlediler. Korkutucuydu sözler, ama gerçek şaşmadı. Tayyip Erdoğan'dan vazgeçmedi bu millet. Eskiyen sözlere, çürümüş söylemlere, kokuşmuş telkinlere tamah etmedi bu millet.

Bitti!

Yorucu bir yolculuk bitti...

Zaman tükendi...

Yalan konuşma hakları sona erdi...

Korku ve endişe pompalama süreleri doldu 16 Nisan'ın ilk saatlerinden itibaren.  "EVET" oyları, sille gibi yapıştı suratlarına. Bilmem kaçıncı kez yenilgiye uğradıklarını kahrolarak gördüler. Millete giden yolu bilemediler. Milletin söylediği hiçbir şeyi duyamadılar. Millete bakmadı kulakları gözleri. FETÖ'ye baktılar, Esad'a baktılar, Hollanda'ya, Almanya'ya... baktılar.

Özetle, aylarca türlü yalanlarla son yenilgilerine doğru yürüdüler.

Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Binali Yıldırım, Devlet Bahçeli, Süleyman Soylu, Berat Albayrak, Ahmet Arslan, Nurettin Canikli, Fikri Işık, Mehmet Müezzinoğlu... hepsi çok çalıştı referandum sürecinde. AK Parti'de hiç kimse, gevşeklik kuyusuna düşmedi. İnanılmaz bir çaba ile, "EVET"i hakketiler. "HAYIR" cephesinin boş ve eski moda yalanları iş yapmadı bu çabaya karşı.

Tayyip Erdoğan'a karşı dindirilmeyen nefrete, halk yüzde 51.4'le  "EVET" dedi.. Erdoğan'a canı sıkılan, kimi yazarların, politikacıların... teröristlerin, Almanya'nın, Hollanda'nın... kafasındaki kire inat, halk "EVET" dedi...

Peki...

Bundan sonra ne olacak?

Ben söyleyeyim size ne olacağını; kısa bir mola verecekler. Bir süre kendi kendileriyle konuşacaklar. Ortalığın durulmasını, ahalinin sakinleşmesini isteyecekler. Aylarca gazetedeki köşesinde kalemi bağıran, televizyonlarda sözleri çığlık atan ruh, bir süre sonra hiçbir şey olmamış gibi, 2019'a doğru, kırık camların parçalarını toplayıp bize geri dönecekler.

Halkın yüzde 51.4'lük oyunu, içeride ve dışarıdaki ışıksız, kalpsiz ve arsız dostlarıyla bir olup, eskitmeye çalışacaklar.

Ellerinde hesap makinesi sıfırdan (0) galibiyet hesabı yapacaklar. Zira, sıfırdan bir sonuç alamayacaklarının farkında değiller.

Geçmiş olsun!

AK Parti ve MHP'nin referandum zaferi, memlekete ve millete hayırlı olsun!

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 855 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Çalkın: Siyasi tüccarlık, menfaat ve çıkar ilişkilerin devri kapanmıştır Sarıkamış’ta TOKİ konutları kuraları çekildi Zeki Elma Güven Tazeledi Korunan Tarih Dönüşen Şehirde Yeni Bir Konut Projesi Daha Doğu Tenis Ligi Başladı Sanatçı Topatan’ın Sergisi Büyüledi Kurban bereketi paylaştıkça artıyor Karadayı: Satın alınacak kurbanlıklarla ilgili bilgiler Bakan Arslan: Gecemizi gündüzümüze katıyoruz Bakan Arslan: Türkiye mazlumlar için de büyümek zorunda Digor’da kesintisiz hizmetler Sarıkamış Tören Alanı Bitmek Üzere

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır