KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Baþkan Yýldýrým’dan Teþekkür Mesajý
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Baþkan Yýldýrým’dan Teþekkür Mesajý
2017-04-19 - 11:19
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Baþkan Yýldýrým’dan Teþekkür Mesajý

KAFKAS HABER AJANSI / BEDÝR ALTUNOK

Twitter sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: @kafkasajans

Facebook sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Kars, Ardahan, Iðdýr (KAI) Federasyonu Genel Baþkaný Erdoðan Yýldýrým, 16 Nisan’da gerçekleþtirilen Halk Oylamasýnda yüzde 51 oyla Türkiye haritasýndaki yerini ‘evet’e boyayan Karslýlara teþekkür etti.

Baþkan Yýldýrým, 15 Temmuz’da hain emeller peþinde olan darbecilere gereken dersi en kýsa sürede veren Kars’ýn her zaman kahramanlýklarýyla, birlik ve beraberliði ile vataný için üstüne düþen ne var ise yaptýðýný söyledi. Karslý hemþehrilerinin dün olduðu gibi bugün de bu birlik ve beraberlik anlayýþýyla hareket edip tarihi bir sürece ‘EVET’ katkýsýný verdiðini dile getiren Yýldýrým, “Baþta Ulaþtýrma, Denizcilik ve Haberleþme Bakanýmýz Sayýn Ahmet Arslan olmak üzere valimize, mevcut ve önceki dönem milletvekillerimize ve tüm AK Parti teþkilatlarýna ve Kars, Ardahan, Iðdýr Federasyonu yönetim üyelerimize, dernek baþkanlarýmýza, iþadamlarýmýza ve emeði geçen herkese teþekkür ediyorum.

KAI Federasyonu yönetim kurulu olarak hem Ankara’da hem de Kars’ta bakanýmýz ve milletvekillerimizle yapýlan toplantýlar, buluþmalar ve organizasyonlar düzenlediklerini de ifade eden Baþkan Yýldýrým, “Bizler elimizden geldiði kadarýyla bu sürece ‘evet’ diyerek katkýda bulunduk. Hem Ankara’da hem de Kars’ta toplantýlar düzenledik, kapý kapý dolaþtýk, köy köy, ilçe ilçe dolaþarak ülkemizin, ilimizin ve bakanýmýzýn yanýnda olduðumuzu her fýrsatta gösterdik. Çünkü bu süreç o kadar önemli bir süreç ki ülkemizin birlik ve beraberliðini ilgilendiren bir süreç ve bu süreçte ilk ‘evet’ diyenler arasýnda olduk. Bundan son derece mutluyuz ve gururluyuz. Bizler bu ilk ‘evet’i diyerek ülkemizi emanet edeceðimiz çocuklarýmýza, torunlarýmýza büyük bir sorumluluk örneðini bir kez daha göstermiþ olduk.” diye konuþtu.

KAI Federasyonu Genel Baþkaný Erdoðan Yýldýrým ayrýca, “Bu anlamda yeniden ülkemizin ve þehrimizin önünü ‘evet’ oylarýyla açan Cumhurbaþkanýmýz, Baþbakanýmýz, Bakanýmýz, milletvekillerimiz ve emeði geçen herkese þahsým ve federasyonumuzun adýna teþekkürlerimi sunuyorum. Saygýlarýmla.” ifadesine yer verdi.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 1589 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır