KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Dolunay Derneğinden 19 Mayıs mesajı
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dolunay Derneğinden 19 Mayıs mesajı
2017-05-18 - 23:49
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Dolunay Derneğinden 19 Mayıs mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Dolunay Derneğinden 19 Mayıs Atatürk' ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Bugün 19 Mayıs. Tüm yurttaşlarımızın Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşı’nı fiili olarak başlattığı tarih olan 19 Mayıs, işgale uğramış ülkemizi kurtarmak için yapılan girişimin ilk adımı olması özelliği ile Türkiye gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı Türkiye Cumhuriyeti tarihindeki dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs’ın anlamı büyüktür.

Atatürk’ün liderlik yaptığı, geçmişteki tüm olumsuz şartlara rağmen inanç ve kararlılıkla verdiği bağımsızlık ve özgürlük mücadelenin sonucunda, Türkiye Cumhuriyetini karanlıktan aydınlığa çıkardığını, yeni nesillerin geleceğini güvence altına aldığını belirtti. Atatürk’ün kurduğu çağdaş, dinamik ve genç devletin korunup daha iyi noktalara taşınması görevini ise Türk gençliğine verdiğine ve böylece onlara karşı duyduğu sonsuz güveni ortaya koymuştur. Atatürk’ün çizdiği yolda ilerleyen Türkiye Cumhuriyeti’nin her alanda dünyaya kendini ispatladığını, istikrarlı bir şekilde gelişimini sürdürdüğünü kaydetti.

Genç nüfusun yoğunlukta olduğu bizim ülkemizde de, gençlerimizin en iyi şartlarda eğitim almaları, bilimsel, teknolojik, sosyal ve kültürel açıdan her türlü gelişimi takip etmeleri, kendi değerlerimizin yanı sıra dünya ile bütünleşerek kendilerini geliştirmeleri için her türlü olanağı sunma adına hükümet olarak elimizden gelen tüm çabayı ortaya koymaktayız. Dernek olarak, ülkemizi ileriye götürecek olan gençliğimize her türlü destek ve güvenceyi sunmak, onların en iyi şekilde yetişmesine katkı sağlamak en büyük önceliklerim arasındadır ki tüm dünyadaki gençlerle eşit platformlarda gençlerin başarı ve istikrarının engellenmeden hedeflerine doğru ilerlemelerinin sağlanmak için.

Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tarihsel süreçte mücadele ve emek vermiş olan herkesi rahmet ve minnetle anar, umut dolu yarınlar temennisiyle gençlerimizin ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten duygularla kutluyoruz.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 548 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ta Kız Kur’an Kursu mezunları belgelerini aldı Türkiye Huzur6 Operasyonu Bakan Arslan, Azerbaycan Milli Günü Resepsiyonu’na katıldı Türk Telekom ile PTT Pttcell için 2022’ye kadar anlaştı Kars’ta Bin Yılık Harakani Sofrası Geleneği Kars Müftüsü organlarını bağışladı Ramazan’da esnafa kolaylık 71 yaşında 10 bin bebek üretti! Ahmet Şafak ve Ali Kınık Karslıları coşturdu Bakan Arslan, Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansına katıldı Bakan Arslan: 14 yılda 340 milyar liralık yatırım yaptık Yolculuk süreleri kısalacak

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır