KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Bakan Arslan Iðdýr’da 19 Mayýs törenlerine katýldý
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakan Arslan Iðdýr’da 19 Mayýs törenlerine katýldý
2017-05-19 - 14:20
IÐDIR
Facebook'ta Paylas

 Bakan Arslan Iðdýr’da 19 Mayýs törenlerine katýldý

KAFKAS HABER AJANSI / SERDAR ÜNSAL

Twitter sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: @kafkasajans

Facebook sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Iðdýr’da 19 Mayýs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramý düzenlenen törenle kutlandý.

Atatürk Zübeyde Haným Bulvarýndaki tören, Gençlik ve Spor Ýl Müdürü Kasým Aydoðdu Atatürk Anýtý'na gençlerle birlikte çelenk sunmasýyla baþladý. Saygý Duruþu ve Ýstiklal Marþý'nýn okunmasýnýn ardýndan Zübeyde Haným Bulvarýna geçildi burada Gençlik ve Spor Ýl Müdürü Kasým Aydoðdu tarafýndan günün anlam ve önemini belirten konuþma yapýldý.

Aydoðdu, 19 Mayýs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramý'nýn bir hafta yaydýklarý sportif faaliyetlerle dolu dolu kutlandýðýný söyledi.

19 Mayýs kutlamalarýna Ulaþtýrma, Denizcilik ve Haberleþme Bakan Ahmet Arslan, Iðdýr Valisi Ahmet Turgay Alpman, Iðdýr Milletvekili Nurettin Aras, AK Parti Kars Ýl baþkaný Adem Çalkýn, protokol üyeleri ve vatandaþlar katýldý.

Program çeþitli halk oyunlarý ekiplerinin gösterisi ve spor gösterileri yapýldý.19 Mayýs Gösterilerinden sonra Bakan ve beraberindekiler esnaf ziyaretinde bulundu. Söðütlü mahallesinde kahvede çay içen Bakan Arslan, vatandaþla sohbet etti.

Ýrfan Caddesi üzerinde esnaf ziyareti sýrasýnda Ali Turan adlý þahýs polisler tarafýndan gözaltýna alýndý. Gözaltýna alýnan Ali Turan sadece Yanýndan geçtim bir þey demedim niye yakaladýlar bilmiyorun dedi.

Polisler ise gözaltý kararý sadece savcýya aittir. Biz Kimlik kontrolü için karakola götürüyoruz dedi. Bakan Arslan ve beraberindekiler Atatürk Caddesi üzerinde bulunan merkez camisinde Cuma namazý kýldý.Iðdýrlý vatandaþlar Kars yaylasýna 50 bin koyun götürmek istediklerini fakat izin verilmediðini bu konuda yardýmcý olmasýný istemesi üzerine Bakan Arslan Hayvancýlýðý destekliyoruz ben vali beyle görüþeceðim. dedi.

(SÜ-BA-S) IÐDIR (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI - SERDAR ÜNSAL


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 4289 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır