KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars KYK ve Anadolu Ajansý’ndan 15 Temmuz Anýsýna Fotoðraf Sergisi
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars KYK ve Anadolu Ajansý’ndan 15 Temmuz Anýsýna Fotoðraf Sergisi
2017-07-13 - 19:01
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Kars KYK ve Anadolu Ajansý’ndan 15 Temmuz Anýsýna Fotoðraf Sergisi

Kars’ta, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamýnda Kars KYK Ýl Müdürlüðü’nce 15 Temmuz Darbe Gecesine ait Anadolu Ajansý tarafýndan çekilen “15 Temmuz” fotoðraf sergisi düzenlendi.

Kars’ta, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamýnda Kars Kredi ve Yurtlar Kurumu Ýl Müdürlüðü tarafýndan, Anadolu Ajansý’nýn 15 Temmuz Darbe gecesine ait fotoðraflarýn yer aldýðý “15 Temmuz” fotoðraf sergisi düzenlendi.

Kars’ta Demokrasi Meydaný olarak adlandýrýlan Ýl Emniyet Müdürlüðü ile AK Parti Ýl Baþkanlýðýnýn bulunduðu Faikbey Caddesi üzerindeki alanda düzenlenen sergide önce Ziyaret Defterine ziyaretçi görüþlerinin yazýlmasýnýn ardýndan, sergi açýlýþýný Belediye Baþkaný Murtaza Karaçanta, Kredi Yurtlar Kurumu Kars Ýl Müdürü Müseyip Arslanbenzer ve Anadolu Ajansý Bölge Müdürü Hüseyin Yahya Þekerci gerçekleþtirirken, fotoðraf sergisine kurum müdürleri, KYK Kars Ýl Müdürlüðü personelleri ve çok sayýda vatandaþ katýldý.

Açýlýþýn ardýndan Baþkan Karaçanta ve beraberindekiler, sergi alanýný gezerek, 15 Temmuz Halk Direniþinin sembolü haline gelen ve alanda sergilenen 50 Adet fotoðraflarý tek tek inceleyerek, hatýra fotoðrafý çekildiler. Kars Belediye Baþkaný Murtaza Karaçanta 15 Temmuz Fotoðraf Sergisi hakkýnda basýn mensuplarýna yaptýðý açýklama; Sergi çok güzel, arkadaþlarýn emeðine, yüreðine saðlýk. Bizlere o aný 1 yýl önceyi bu fotoðraflarý görünce yine yaþattýlar, bu çok önemlidir. Çünkü 15 Temmuz hep yaþanmalý, Biz de diyoruz ki bunu resimlerde de olsa,  anma programlarýyla da olsa unutmayacaðýz, unutturmayacaðýz!” þeklinde oldu.

15 Temmuz Fotoðraf Sergisi’ni düzenleyen Kredi Yurtlar Kurumu Ýl Müdürü Müseyip Arslanbenzer ise; ““Bu fotoðraflar o anlarý bize yeniden yaþattý. Biz de bu duyguyu Kars halkýyla paylaþmak istedik. Bu fotoðraflarý çeken, bize ulaþtýran Anadolu Ajansýna ve Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüðüne teþekkür ediyorum.” dedi.

Anadolu Ajansý Erzurum Bölge Müdürü Hüseyin Yahya Þekerci ise sergi hakkýnda basýn mensuplarýna yaptýðý açýklamada; “ 15 Temmuz ile ilgili insanlarýmýzý zinde tutmak, bu meseleyi gündemde tutmak adýna Anadolu Ajansý olarak Türkiye’nin 81 ilinde ve yurt dýþýnda pek çok noktada buna benzer sergiler açtýk. Ben bu anlamda böyle bir koordinasyon içerisinde beraber çalýþma imkanýný bize tanýdýklarý için Kars Valiliðine, Kars Belediyesine ve özellikle Kredi Yurtlar Kurumuna ve Müdürüne çok teþekkür ediyorum” ifadelerini kullandý.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 3258 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır