KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Tarkan Turul’un 15 Temmuz Mesajý
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tarkan Turul’un 15 Temmuz Mesajý
2017-07-15 - 09:56
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Tarkan Turul’un 15 Temmuz Mesajý

Karslý Ýþadamý Milenyum Bilgisayar Ýþetmecisi Tarkan Turul, 15 Temmuz hain darbe giriþiminin yýl dönümü vesilesi ile bir mesaj yayýnladý.

Turul mesajýnda, “15 Temmuz 2016’da gerçekleþtirilmeye çalýþýlan ve Allah’ýn izniyle, halkýmýzýn topyekun sokaklara dökülmesi, saðduyulu ve kahraman polisimizin üstün gayretleri, ordumuz içindeki helal süt emmiþ er- erbaþ ve komutanlarýmýz ve en önemlisi Sayýn Baþkomutanýmýz ve Cumhurbaþkanýmýzýn bizlere erken seslenmesi ve dirayetiyle çok önemli bir kalkýþma hareketi baþarýsýz olmuþtur. O gece tankýn, topun, uçaðýn, helikopterin, tüfeðin karþýsýna sadece imanýyüreði ve inancý iledikilen aziz milletimiz, Fethullahçý Terör Örgütü ve Paralel Devlet yapýlanmasýna baðlýhainlerin bugiriþiminikýsa sürede püskürten kahramanmilletimizi, günlerdir sokaklarý meydanlarý boþ býrakmayarak istiklaline ve istikbaline sahip çýkma konusundaki kararlýlýðýný ortaya koyan kýymetli vatandaþlarýmýzý en kalbi duygularýmla hasretle, muhabbetle þükranlarýmý sunuyorum. O gece “gün iradeye sahip çýkma günüdür.” diyerek meydanlarý darbecilere teslim etmeyen vakur milletimizi saygýyla selamlýyorum. Türkiye’yi bu ihanet çetesi mensuplarý aracýlýðýyla, bu vatan hainleri vasýtasýyla tedip edeceklerini, devleti teslim alabileceklerini sanarak 15 Temmuz akþamý harekete geçenler, ertesi gün akþamý daha 24 saat olmadan milletimiz tarafýndan hüsrana uðratýlmýþlardýr.

O günün gecesi tüm Türkiye’de olduðu gibi, siz kahraman hemþehrilerimizle bir anda meydanlara toplandýk. O gece gözlerinizdeki kararlýlýk bizlere de öyle cesaret verdi ki, hep birlikte yollara düþtük.

Bu asil millet tanklara, uçaklara, kurþunlara karþý vücudunuzu siper ederek tarih yazdý. Bu kutlu mücadeleyi sabote etmek isteyenleri de milletimiz yine basiret ve ferasetiyle alt edeceðine inancýmýz tamdýr. Sayýn Cumhurbaþkanýmýz Recep Tayyip Erdoðan’ýn da ifade ettiði gibi her daim; “Bir olacaðýz, iri olacaðýz, diri olacaðýz, kardeþ olacaðýz, hep birlikte Türkiye olacaðýz” sözleri kararlýðýmýzla mesajýma son verirken bir kez daha 15 Temmuz þehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Gazilerimize þifalar diliyorum. Rabbim yar ve yardýmcýmýz olsun. Allah yolumuzu, bahtýmýzý açýk etsin”.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 5542 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır