KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Kars Milletvekili Beyribey’in 15 Temmuz Mesajı
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars Milletvekili Beyribey’in 15 Temmuz Mesajı
2017-07-15 - 14:58
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Kars Milletvekili Beyribey’in 15 Temmuz Mesajı

AK Parti Kars Milletvekili Beyribey, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ülkemizin milli birlik, beraberlik ve bağımsızlığımızı ortadan kaldırmayı hedefleyen asla unutmayacağımız ve unutturmayacağımız 15 Temmuz hain darbe teşebbüsü, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde ‘Tek vatan, tek millet, tek bayrak ve tek devlet’ ülküsünde kenetlenen aziz milletimiz tarafından bertaraf edilmiştir.

15 Temmuz, Devlet içine sızmış, kendisine emanet edilen devletin silahlarını kendi vatandaşlarına kullanmaktan çekinmeyen, ülkemizi parçalamak ve milli iradeyi yok etmek isteyen hainlere karşı, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış tarihe altın harflerle yazılmış şanlı bir demokrasi zaferidir.

 Türk milleti bu demokrasi zaferiyle, top, tank, uçak, helikopter ve mermilere karşı sadece imanı ve inancıyla göğsünü siper etmiş, onurlu direnişiyle bağımsızlığından ve demokrasiden asla taviz vermeyeceğini tüm dünyaya kanıtlamıştır.  

Türkiye Cumhuriyetinin birliği, beraberliği ve geleceğine vurulmak istenen prangalara karşı kadın, erkek, genç, yaşlı demeden fetö terör örgütü mensuplarının karşısına dikilen KAHRAMAN  Serhat Şehri Gazi Kars'ın vatan evlatları yiğitçe, mertçe yüreklerini ortaya koyarak 15 Temmuz gecesi  Kars’taki birliklerden çıkan 16 tankı engelleyerek darbeyi püskürttüler. Vatandaşımızı sokağa dökerek Kars sokaklarını darbecilerin ellerinden alan başta İl Emniyet Müdürümüz Faruk KARADUMAN ve İl Başkanımız Adem ÇALKIN olmak üzere tüm parti teşkilatımıza ve Harakani torunlarına bu dik duruşlarıyla şükranlarımı sunmak istiyorum.  

15 Temmuz da Türk Milleti’nin varlığına, istikbaline ve inançlarına ağır bir darbe vurmak isteyenlere karşı Vatan, bayrak ve  millet uğruna gövdesini siper eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anarken Karslı hemşehrilerimin ve aziz Milletimizin Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik gününü en içten duygularımla kutluyorum.

Yüreklerini ortaya koyarak birliklerden çıkan 16 tank ile mücadele ettiler.  O gece yapılması gereken ne varsa hepsini yaptılar. Karslı hemşehrilerime ayrıca şükranlarımı sunmak istiyorum. Tabi burada 16 tane tank çıktı.

Vatandaşımızı sokağa döktüler. Vatandaşlarımız bütün Kars sokaklarını tekrar darbecilerden, bu işgalcilerden geri aldı. Türkiye’nin tamamında olduğu gibi Kars’ta da bu şahlanış, bu dik duruş Kars’ta da gerçekleşti ben her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Vatandaşımızı sokağa dökerek Kars sokaklarını darbecilerin ellerinden alan başta İl Emniyet Müdürümüz Faruk KARADUMAN ve İl Başkanımız Adem ÇALKIN olmak üzere tüm parti teşkilatımıza ve halkımıza bu dik duruşlarıyla şükranlarımı sunmak istiyorum

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 2930 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars Polisinden Uyuşturucu Operasyonu Karsta Uçuşlar İptal Edildi Karsa Şehit Ateşi Düştü! 15 Temmuz Platformunda Nöbetteyiz TAMŞAS Bir Kez Daha Farkını Ortaya Koydu Kars 36 Spor Balıkesir spor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kars Valiliği Açıkladı Artık Çocuklara O Maddelerin Satışı Yasaklandı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karsta Kars Valiliği Açıkladı Artık Çocuklara O Maddelerin Satışı Yasaklandı Kars ta Temizlenen Dereler Tekrar Kirletildi Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu 20 Eylül de Nöbette Arpaçayda Aras Edaş İşçisi Ölümden Döndü!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır