KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Türk Milliyetçilerinin Vatan Nöbeti
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Milliyetçilerinin Vatan Nöbeti
2017-07-15 - 15:31
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Türk Milliyetçilerinin Vatan Nöbeti

Kulağına Ezan okunduğu gün başlar, bedenin toprak olduğu gün sona erer.

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı ( TÜRKAV ) 15 Temmuz ““ Fetullahçı ““ Terör Örgütü tarafından tertiplenen hain darbe girişiminin 1.yıl dönümü anma etkinleri kapsamında basın açıklaması yaptı.

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Kars İl Başkanı Murat Şanlı yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

15 Temmuz 2016”da millet olarak büyük bir tehdidin eşiğinden döndük. Milletin sağduyusu, feraseti ve Demokrasiye olan inancı sayesinde “Fetullahçı Terör Örgütü” tarafından yapılan hain kalkışma girişimi başarıya ulaşamadı. Milletimiz demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına değerlerini savundu.

Şüphesiz o gece Fetullahçı Terör Örgütü”nün yapmak isteyip de başaramadığı şey “devleti” ele geçirerek, Türk milletini tahakküm altına almaktı. Darbe girişiminin asıl amacı; ülkemizi kaosa sürüklemek, kardeş kavgası başlatmak ve Türkiye”yi iç savaş ortamına sokmaktı. Allah”a hamt olsun ki bu hain plan tutmadı. Bu kalleş darbe girişimini savuşturan milletimiz Demokrasimizin, hiçbir kaba kuvvete teslim olmayacak kadar güçlü olduğunu âlem-i cihana göstermiş oldu.

Elbette bu hain girişim bertaraf edilirken millet olarak büyük bir bedel ödedik. Darbe girişimine karşı verdiğimiz bu mücadelede, 250 vatan evladı şehit olurken,2301 vatandaşımız gazi oldu. Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı olarak Şehitlerimize Allah”tan rahmet diliyor, Gazilerimizi şükranla anıyoruz.

Bu vatanı karşılıksız seven Türk Milliyetçilerini bir çatı altında toplayan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Her türlü Darbe Girişiminin Dün olduğu gibi bugün ve yarında karşısında dimdik durmaktadır, durmaya da devam edecektir.

 12 Eylül Askeri darbesinde ağır bedeller ödeyen Ülkücüler 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin sene-i devriyesinde elinde TÜRK BAYRAĞI meydanlarda olacaktır.

Bizim için nöbet 15 Temmuzdan ibaret değildir. Türk Milliyetçilerinin nöbeti kulağına ezan-ı Muhammedîye okunduğu gün başlar, bedenin toprak olduğu gün sona erer.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 3088 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars Polisinden Uyuşturucu Operasyonu Karsta Uçuşlar İptal Edildi Karsa Şehit Ateşi Düştü! 15 Temmuz Platformunda Nöbetteyiz TAMŞAS Bir Kez Daha Farkını Ortaya Koydu Kars 36 Spor Balıkesir spor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kars Valiliği Açıkladı Artık Çocuklara O Maddelerin Satışı Yasaklandı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karsta Kars Valiliği Açıkladı Artık Çocuklara O Maddelerin Satışı Yasaklandı Kars ta Temizlenen Dereler Tekrar Kirletildi Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu 20 Eylül de Nöbette Arpaçayda Aras Edaş İşçisi Ölümden Döndü!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır