KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
FETÖ İnsanları nasıl Robotlaştırıyordu!
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
FETÖ İnsanları nasıl Robotlaştırıyordu!
2017-08-03 - 14:54
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 FETÖ İnsanları nasıl  Robotlaştırıyordu!

Yazar Oktay Aktaş’ın, “FETÖ İnsanları nasıl  Robotlaştırıyordu!” yazısı:

           Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı darbe yapacak güce ulaşan veya ulaştırılan Fetullah Gülen cemaatinin  asıl darbeyi hem mensubu oldukları Türk devletine hem de İslam dinine vurdukları bir gerçektir. Milli kimliğini ve İslam dinini İsavileştirmek için çok yönlü çalışmanın ve operasyonun içerisinde hareket eden bir isavi cemaat anlayışına sahip ve Ilımlı İslam adıyla hareket eden misyoner bir yapılanmanın adıdır. Fetöcüler Önce dini kullandılar ve İslam dinine büyük darbe vurdular, sonra adım adım devletin en mahrem yerlerine sızarak gizli emellerini gerçekleştirmek için ve devleti dönüştürüp devlete öldürücü darbeyi vurmak için yıllarca sinsice plan yaptılar.

           Fetöcülere mensup kişilerin, sadece dini bilgileri zayıf olanların değil, okullardan başlayarak toplumun her kesimine mensup kişilerin,  hacı ve hoca takımının bile beyinlerini yıkayarak nasıl bir sapıklık anlayışının içinde olduklarına dair bilgiler kendilerinin ifadelerinde bir bir ortaya çıkıyor. Bu bilgiler artık savcıların ve mahkemelerin dosyalarına da girmeye başladı. Bizlerde Türk Milleti olarak Fetö gerçeğini görmeye ve duymaya başladık.

          İşte sizlere nasıl bir vahametin içerisinde olduklarını ve nasıl beyinlerinin yıkandığını anlamamız acısından bir örnek vermek istiyorum:

          Kayseri'de FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan eski Ardahan Müftüsü Aytekin Yılmaz hakkında mahkemeye bir yazı gönderiliyor.  Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı, Anayasal Düzene Karşı İşlenen ve Örgütlü Suçlar Bürosu'nca Yılmaz'ın yargılandığı 2. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderilen yazıda FETÖ’cü eski müftünün il personeline yönelik yaptığı bir konuşmada şunları söylediği belirtiliyor:

           "Bütün Peygamberler evlenerek şehvetini giderirler. Ama Muhterem Fetullah Gülen Hoca Efendi Hazretleri ise Peygamberlerden de üstün olduğu için ibadet ederek şehvetini giderirdi.” Şeklinde bir açıklama yapıyor.Yine  FETÖ’cü müftü  cemaatlerine mensup olmayan kişilerin makam odasına girdiğinde onlara şöyle dermiş:  "Bu makama girdiğine dua et, buraya kolay kolay kimse giremez."

        Eğer Dinayet işleri başkanlığı zamanında Fetö’nün gerçek yüzünü açıklasaydı. Türkiye 15 Temmuz da bu alçak rezaleti yaşamazdı.

          Şimdi sizlere soruyorum; bu sapık anlayışta olup mensubu oldukları cemaat liderlerini  haşa başta Hz. Peygamberimiz olmak üzere bütün  Peygamberlerden bile üstün gören bu sapık cemaat zihniyetine mensup kişileri devletin müftülük makamına kadar getirenlerin hiç suçları yok mudur? Yukarıda savcılık ifadelerinde geçen sözleri hiç duymadılar mı? Neden bir önlem almadılar veya almak istemediler? Bu cemaatin misyoner cemaat olduğunu herkes biliyordu da diyanet işleri başkanlığı bunların misyoner olduğunu bilmiyor muydu? 

          Bu cemaatin nasıl bir proje olduğunu ve hak İslam’dan nasıl saptığını yıllardan beri söyledik durduk ama kimseleri inandıramadık.

 Bu vahim durumdan bunlarla işbirliği yapanların hiçbir suçları yok mudur? 

          Bütün  uyarılarımıza rağmen hiç aldırış etmeyenler ortaya çıkan bu çok vahim tablo karşısında hala susmaktadırlar. Güresel bir proje olan yeşil kuşak projesinin hiçbir yerinde millet ve milliyet düşüncesi yoktur. Yeşil kuşak projesi dahilinde Dinler arası diyalogcuların Türkiye ayağını temsil eden Fetö, hedefleri Türk Milletini ve Türk devletini dönüştürmek adına görevlendirilen İslam dışı bir isavi anlayışı savunan cemaattir. Bunu  Dinayet işleri Başkanlığı bilmiyor muydu?  Bu kadrolaşmaya neden göz yumdular. Neden 15 Temmuz dan önce tepki koymadılar. Fetöcü Müftüleri ve hocaları camilere atadılar. Ardahan Müftüsünün ve onun gibilerin böyle sapıkça  konuşmalarını hiç duymadılar mı? Bugüne kadar Gülen cemaati ve  FETÖ liderini Peygamberlerden de üstün görme  düşüncelerine soruşturma açılmadı. İslam dinine yapılan bu alçak ve iğrenç saldırı karşısında susarak sorumluğu kabul etmiş olmuyorlar mı?

Cumhuriyet değerlerinden koparsak hepimiz böyle robotlaşırız ve  patlamaya hazır birer bomba  haline getiriliriz… 

         Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki 15 Temmuz darbe girişimi, başta ABD ve batılı devletlerin Atatürk’ün Türkiye’sinde sahneye konulan kanlı bir kalkışma girişimi ve  bu topraklarda belki de eşine rastlanmayacak çapta büyük bir ihanetin ve aymazlığın ve şerefsizliğin adıdır...

        Türk toplumunun her kesiminin unutmadan “ben nerede hata yaptım da ülkem bu hale geldi; ülkem ve milletim bu hainliği, bu zulmü, bu kargaşayı neden yaşadı” diye de kendine sorarak bir vicdan muhasebesi yapması gerekiyor…

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 11611 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Sarıkamış Emniyetinden operasyon Kağızmanspor Selimspor’u yendi 3.Uluslararası Ebu-l Hasan Harakani Sempozyumu Ankara’da Cumhuriyet Bayramı ve Kars ve Iğdır’ın Kurtuluşu gecesi 100. Yılında Sovyet İhtilali, Gelişimi ve Bölgesel Etkileri Uluslararası Sempozyumu Kağızmanlılar Antalyada buluştu Şenkayalılardan Başkan Sekmen’e Yatırım Teşekkürü Kars’ta Asayiş Uygulaması Kars’ta uyuşturucu operasyonları Kars 36 Spor’da Hedef Altınordu Galibiyeti Mehmet Özbey’in mutlu günü Dursun Yeşilyurt ve Gurur Tablosu

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır