KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Teşekkürler Duygu Kızım
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Teşekkürler Duygu Kızım
2017-08-06 - 23:57
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Teşekkürler Duygu Kızım

Yazar İbrahim Ahıskalı’nın,” Teşekkürler Duygu Kızım” yazısı:

Gerçekten çok güzel bir duygu eğer sevdiklerinle ve ya en önemlisi olan evladın senin doğum günü kutlu derse ne kadar güzel bir şey olur. Işte o mutlugu ben yaşadım ve yaşamış olduğum bu guyguyu mutlugu siz değerli okiyucularimla baylaşiyorum.

Duygu kızım eve girdiğimde Annesi Eşimle ile ben başka bir duyguyu bana yaşatılar. Çok mutluyum, rabbim bu güzel bir tabloyu bizlere çok görmesin. Bütün aile sahibi olan ailere güzel buradan dileklerimizi diliyoruz. Rabbim olmayanlaya nasip eylesin. Amin.

GERÇEKTEN DE AILEDE OLMASI GEREKEN MUTLULUKLAR.......!

Buna bire bir şahit olmuşuzdur birçok kez. Hal böyle olunca sevdiklerimizi doğum gününde yalnız bırakmak olmaz. Güzel duygular ile güne başlanır ve sevdiğimiz için güzel bir yemek organizasyonu yapılır, belki büyük belki küçük bir parti organizasyonu yapılır. Küçük büyük hediyeler alınır ve pek çok güzel dilek ve kutlama sözleri ile sevilen kişi mutlu edilir. Bu kişi sevgilimiz, eşimiz de olsa, anne babamız ya da kardeşimiz, arkadaşımız da olsa, yapılacak olan kutlamaya aynı emek harcanmalı ve özel bir kutlama gerçekleştirilmelidir. Bu noktada en çok ihtiyaç duyacaklarınız hediye seçimi konusunda yardım, kutlama sözü önerileri ve de doğum günü pastası yazıları olacaktır. Özellikle doğum günü pastası yazıları çoğu zaman göz ardı edilen ama büyük önem taşıyan bir konudur. Bu yüzden biz de işinizi kolaylaştıralım ve size çok sayıda öneri ile organizasyonunuzda yardım edelim istedik. Üstelik doğum günü pastası yazıları kısa ya da uzun olmak üzere çeşit çeşit olabilir ama önemli olan belli duygular üzerine yoğunlaşmasıdır. Bu yüzden işiniz sandığınız kadar zor değil. Önerilerimiz ile birlikte bunu göreceksiniz zaten. Öncelikle doğum günü pastası yazıları arkadaşa ve dosta hazırlanırken ne tür duygular üzerinde durulmalı, ne tür cümleler tercih edilmeli bunu görelim.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 16816 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Mehmet Özbey’in mutlu günü Dursun Yeşilyurt ve Gurur Tablosu Öğrenciler aman dikkat! Iğdır’da FETÖ Operasyonları Kars’ın Ödüllü Kaz Belgeseli – Beyaz Altın – Yönetmen Bedir Altunok Karsta Yapılan Engelli Yürüyüş Bandı Görenleri Şaşırttı Yönetmenler Bedir Altunok ve İbrahim Süleymanoğlu SERKA’nın Kısa Film Yarışmasında ödül aldı Kars Harbiler 36, İzmir’e gidiyor Hikmet Ferşat Vefat etti Büyükşehir’in Yatırım Seferberliği Devam Ediyor Kars Ülkü Ocakları’ndan Sabah Gazetesi yazarına sert tepki! Sarıkamışta Orman Hırsızları Suçüstü Yakalandı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır