KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars Belediye Baþkaný kaldýrýmda iþçilerle kahvaltý yaptý
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars Belediye Baþkaný kaldýrýmda iþçilerle kahvaltý yaptý
2017-08-17 - 12:25
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Kars Belediye Baþkaný kaldýrýmda iþçilerle kahvaltý yaptý

Kars Belediye Baþkaný Baþkaný Murtaza Karaçanta, devam eden kaldýrým ve yol çalýþmalaraýný incelemek için gittiði Ýstasyon Mahallesi’nde iþçilerle birlikte kaldýrým üzerinde kahvaltý yaptý.

Baþkan karaçanta sabah mesaisine iþçilerle kahvaltýyla baþladý. Fen Ýþleri Müdürü Murat Bilgir ve Basýn Müdürü Turgay Kaya ile birlikte Ýstasyon Mahallesi’ne giden Baþkan Karaçanta, iþçilerle birlikte kaldýrýmda parke taþlarýnýn üzerine oturarak kahvaltý yaptý. Ýþçilerle sohbet eden Baþkan Karaçanta, bu aný yaþamaktan her zaman mutlu olduðunu belirterek iþçilerin üstlendikleri görevin önemli bir görev olduðunu çünkü onlarýn halkýn rahat yürümesi için aralýksýz çalýþtýklarýný söyledi.

SONUÇTA BELEDÝYE BAÞKANI DA OLSAM BENÝM GELDÝÐÝM YERDE BURADIR

Çalýþma esnasýnda hisli deklikte çay eþliðinde kaldýrýmda kavaltý yapmanýn çok keyifli olduðunu ifade eden Baþkan Karaçanta, “Buradaki çayýn tadýný baþka yerde bulmak mümkün deðil” dedi. Karaçanta, “Bu demliðe dýþarýdan baktýðýn zaman hisli görülüyor da bunun içindeki çayýn lezzetini bulmak mümkün deðil. Biz çocukken tarla ya gittiðimizde tezek ateþinde hisli demlikte çay yapardýk. O çayýn lezzetine doymak mümkün deðildi. Ýþçilerimizle bir arada olmak bize keyif veriyor. Sonuçta belediye baþkaný da olsam benim geldiðim yerde buradýr. Onlarla bir arada olmak bana mutluluk veriyor. Bu iþin alt yapýsýný oluþturan, hemþehrilerimizin güzel yaþayabilmeleri adýna mücadele eden insanlardýr. Onlarla birlikte kavaltý da yapmak çay da içmek, el ele tutup gezmekte bizlere keyif ve mutluluk vermektedir.” diye konuþtu.

SABRIN SONU SELAMETTÝR.

Baþkan Karaçanta yol ve kaldýrým çalýþmalarýyla ilgili yaptýðý açýklamada da, “Öncelikle biz gazeteciler aracýlýðýyla Kars halkýndan, hemþehrilerimizden; onlara vermiþ olduðumuz rahatsýzlýktan dolayý özür diliyorum. Tabi ki sabrýn sonu selamettir. Bu anlayýþla olaya yaklaþmamýz lazým. Bu günlerde sýkýntýmýz olacak ama bundan sonra ki süreçte daha düzgün ve güzel yollarda kaldýrýmlarda yürümemizi saðlayacak.” diye konuþtu.

YAKIN ZAMANDA ÞEHÝRDE GÝRMEYECEÐÝMÝZ SOKAK KALMAYACAK

Bugün itibariyle 6 mahallede ekiplerin aralýksýz çalýþtýðýný da belirten Karaçanta þöyle konuþtu:

“Daha önceden yaptýðýmýz bir basýn açýklamasý vardý ve o basýn açýklamasýnýn ardýndan biz bu iþe baþladýk. Ýstasyon, Bülbül, Aydýlýkevler, Bahçelievler, Örnek mahallelerinde ekiplerimiz harýl parýl çalýþmaktalar. Allah nasip ederse yakýn zamanda þehirde girmeyeceðimiz sokak kalmayacaðý gibi hemþehrilerimiz bütün sokak ve caddelerde rahat gezebilecekleri bir ortamla karþý karþýya kalacaklar. Bilindiði gibi dün (16 Aðustos) Aný Ören Yeri’nin fethinin 953’ncü anma programlarýmýz vardý. Sayýn Valimiz Rahmi Doðan’ýn da dediði gibi çok yakýn zamanda Kars’ta muhteþem bir deðiþim olacak. Bizim bu çalýþmalarýmýz Kars’ýn her geçen gün büyümesinde önemli artý olacaktýr. Tabi ki bizim bakanýmýzýn olmasý bizim için bir þanstýr ve önümüzün açýk olduðunun göstergesidir. Karslý hemþehrilerimize çok kýsa süre içinde hak ettikleri düzgün yollarý hizmetlerine sunacaðýz.”

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 2242 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?




















VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır