KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Selim Ziraat Odası Başkanı Ahmet Yıldırım’ın Kurban Bayramı Mesajı
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Selim Ziraat Odası Başkanı Ahmet Yıldırım’ın Kurban Bayramı Mesajı
2017-08-31 - 11:31
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Selim Ziraat Odası Başkanı Ahmet Yıldırım’ın Kurban Bayramı Mesajı

Yıldırım, bayramların sevgi, saygı, kardeşlik bağlarımızı ve manevi değerlerimizi kuvvetlendiren, dayanışma, hoşgörü ve yardımlaşmanın en üst seviyede yaşandığı günlerden bir olduğunu söyledi.

Yıldırım mesajında, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin daha da pekiştiği, sevginin, şefkatin arttığı her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramında da, Selim halkıyla birlikte bir bayramı daha eda etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını söyledi.

Bayramların ortak özelliğinin dostluk, kardeşlik, yardımlaşma gibi güzel duyguları güçlendirmesi anlamına da geldiğini hatırlatan Başkan Yıldırım mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Bir Kurban Bayramının daha hazzını, huzurunu ve sevincini, hac farizasını yerine getiren Müslüman kardeşimizle birlikte yaşıyoruz. Bu mübarek bayramı, Allah’a kul olmanın idraki içinde hazırladığımız kurbanlarımızla bir coşku içinde karşılıyoruz. Aile büyüklerinin hatırlandığı, yoksulların gözetildiği, kırgınlıkların son bulduğu, herkesin kucaklaştığı bu mübarek güne birlik ve beraberlik içerisinde tekrar ulaşmanın verdiği mutluluğu yaşamaktayız. Bizlere düşen bu birlik ve beraberliği daha da güçlendirerek bayramları gerçek manada değerlendirmektir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsin, inayetiyle gönlünüzü dolaşsın ve sizleri ağır bir sorumluluk altında tutmasın. Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye bizi daha da birbirimize yaklaştırır. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun! Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara ve Kars ve Selim halkına nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI



KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 316 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

VakıfBank tan Kars Ziraat Odasına Destek Bursa KAI Federasyonu Kars 36 Sporu Yalnız Bırakmadı Kars Belediyesinde İstifa Depremi, Arda Soner Tatlı İstifa Etti Karsın Susuz Köyünde Yaşam Savaşı Kars Karayollarından Mihralibey Köprüsüne Bariyer Önlemi Türkiyenin İlk Harp Müzesi Kars ta Yapılıyor Kars Toz Bulutuna Esir Oldu Vali Doğan dan Yeni Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti Kars Belediyesinden Caddelere Yeni Oturma Bankları ve Çöp Kutuları Karsta 30 Kadına Kendi İşini Kurma Fırsatı Moritanya İzlenimlerim Sarıkamışta İlköğretim Haftası kutlamaları

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?




















VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır