KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Arpaçay Kaymakamı Onur Şatıroğlu’na veda yemeği
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arpaçay Kaymakamı Onur Şatıroğlu’na veda yemeği
2017-09-06 - 14:08
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Arpaçay Kaymakamı Onur Şatıroğlu’na veda yemeği

Kars Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay, Adıyaman ili Tut Kaymakamlığına atanan Onur Şatıroğlu’na veda yemeği düzenledi.

Kars Ocakbaşı Restorantta verilen veda yemeğine Kaymakam Şatroğlu’nun eşi, hakim ve savcılar, emniyet amiri, jandarmla komutanı, AK Parti eski İlçe Başkanı Zeki Elma ve daire amirleri katıldı.

Belediye Başkanı Erçetin Altkay burada yaptığı konuşmada, “Aslında bu veda değil bir başlangıç yemeği. Daha senesini doldurmadan ataması çıktı. Görevde bulunduğu süre içinde hem ilçemizle hem de köylerimizle alakalı gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok mutluyuz. Kendisiyle çalışmaktan cidi anlamda keyif aldım. İlçemizi tamamen sahiplendi. Kaymakam beyle ilçemize gelmeden önce de tanışıyorduk. İleriye dayalı bir dostluğumuz var. Kendisini ülkemizin değişik noktalarında daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Dobtuma bundan sonraki çlışma alanlarında başarılar diliyorum.  Davetimizi de kırmayıp buraya kadar geldiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Burada bulunan tüm arkadaşlarıma taşekkür ediyorum.” dedi.

Kaymakan Onur Şatıroğlu da, “Çalışma arkadaşlarımızla güzel bir uyum içinde çalıştık. Dire amirlerimizle, savcı ve hakimlerimizle, belediye başkanımızla, eski ilçe başknı Zeki Elma’yla çok güzel çalışmalarımız oldu. Ben herkesten memnunum umarım sizlerde bizden memnunsunuzdur. Ben buradan ayrılıyorum ama gönlüm hep burada olacaktır. Nerede görev yaparsam yapayım bilinizki bir kardeşiniz her zaman var. Arpaçay benim için çok güzel anılarımın olduğu yer oldu. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.” diye konuştu.

Belediye Başkanı Erçetin Altay yemeğin sonunda kaymakama çeşitli hediyeler sundu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 893 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

VakıfBank tan Kars Ziraat Odasına Destek Bursa KAI Federasyonu Kars 36 Sporu Yalnız Bırakmadı Kars Belediyesinde İstifa Depremi, Arda Soner Tatlı İstifa Etti Karsın Susuz Köyünde Yaşam Savaşı Kars Karayollarından Mihralibey Köprüsüne Bariyer Önlemi Türkiyenin İlk Harp Müzesi Kars ta Yapılıyor Kars Toz Bulutuna Esir Oldu Vali Doğan dan Yeni Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti Kars Belediyesinden Caddelere Yeni Oturma Bankları ve Çöp Kutuları Karsta 30 Kadına Kendi İşini Kurma Fırsatı Moritanya İzlenimlerim Sarıkamışta İlköğretim Haftası kutlamaları

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır