KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Kars, Ardahan ve Iğdır Tanıtım Günlerine Davet
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars, Ardahan ve Iğdır Tanıtım Günlerine Davet
2017-09-11 - 00:51
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

Kars, Ardahan ve Iğdır Tanıtım Günlerine Davet

Kars, Ardahan, Iğdır Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Ankara Kültür Merkezi’nde 14-15-16-17 Eylül tarihlerinde 3’ncüsü gerçekleştirilecek olan Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günlerine tüm Kars, Ardahan ve Iğdırlıları davet etti.

Ankara’da 3.’ncüsünü Gerçekleştireceğimiz Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günlerine tüm halkımızı davet ediyoruz.

Tanıtım günlerinde Kars, Ardahan ve Iğdır’ın tarihini, kültürünü, ekonomisini, turizmini, ticaretini, Kars’ın manevi sahibi olan Şehit Ubul Hasan Harakani Hazretlerini, sporunu, şehirlerimizin etini, sütünü, peynirini, meyvesini; Sarıkamış’ı, Iğdır Tuz Mağarasını, Anı Ören Yeri’ni, Iğdır Ovasını, Ardahan’ın yaylalarını tanıtacağız. Kağızman’ın uzun elması, dutu, Iğdır’ın Kayısısı, Ardahan’ın damal bebekleri, bölgenin balı ve daha bir çok özelliğini Ankara’da ziyaretçilerimizle buluşturacağız.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan’nın açılışını yapacağı tanıtım günlerine; Valilerimiz, Belediye Başkanlarımız, Kaymakamlarımız, Turizmcilerimiz, STK’ların temsilcileri ve yönetimleri, Ticaret ve Ziraat odalarımız, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız, Üniversitelerimiz de katılacak. Kars, Ardahan ve Iğdır’ın her yönüyle tanıtılacağı ve temsil edileceği tanıtım günlerine tüm bölge halkını, Türkiye ve Avrupa’daki tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz.  

Emeği geçen Sayın Bakanımıza, Kars, Ardahan ve Iğdır’ın Valilerine, Milletvekillerine, İl Başkanlarına, Belediye Başkanlarına, Rekörlere, Kaymakamlarına, Kültür Müdürlerine, İşadamlarına, STK’ların başkan ve yönetimlerine, Ziraat ve Ticaret Odası Başkanlarına, Yerel Basınımıza, Esnafımıza, turizimcilerimize, spor camiasına, tüm dernek başkanlarımıza, Federasyonumuz yönetimine teşekkrür ederim.

Saygılarımla

KAI FEDERASYONU GENEL BAŞKANI

ERDOĞAN YILDIRIM

 

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 631 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

VakıfBank tan Kars Ziraat Odasına Destek Bursa KAI Federasyonu Kars 36 Sporu Yalnız Bırakmadı Kars Belediyesinde İstifa Depremi, Arda Soner Tatlı İstifa Etti Karsın Susuz Köyünde Yaşam Savaşı Kars Karayollarından Mihralibey Köprüsüne Bariyer Önlemi Türkiyenin İlk Harp Müzesi Kars ta Yapılıyor Kars Toz Bulutuna Esir Oldu Vali Doğan dan Yeni Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti Kars Belediyesinden Caddelere Yeni Oturma Bankları ve Çöp Kutuları Karsta 30 Kadına Kendi İşini Kurma Fırsatı Moritanya İzlenimlerim Sarıkamışta İlköğretim Haftası kutlamaları

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır