KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Ahýskalýlarýn Buluþmasý
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ahýskalýlarýn Buluþmasý
2017-09-12 - 14:22
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Ahýskalýlarýn Buluþmasý

Araþtýrmacý Yazar Ýbrahým Ahýskalý yazdý: Büyük Ahýskalýlarýn Buluþmasý

DATUB Genel Baþkaný Ziyatdin KASSANOV baþta olmak üzere ekibiyle beraber tüm halkýmýz için yapýlan, Strateji çalýþmalar için gereken bilgi ve önerileri masaya yatýrýldý.

AHISKA halkimiz için Piknik Þölenimiz düzenlenmesi için gereken toplantýlar yapýldý.

Genel Sekreter FUAT Uçar ve Organize sorumlusu IBRAHIM AHISKALI VE ENSAR KADÝROÐLU ile birlikte, piknik þölenimizde halkýmýza daha iyi hizmet edilmesi için gereken adýmlar atýldý.

Piknik Þölenimiz için 500 kiþi davet edildi. Bursa, Gebze, Çayýroba, Baþakþehir, Belikdüzü, Yenibosna, Avcýlar, Esenler, Güngören. gibi yerlerden Otobüsler ücretsiz olarak halkýmýzý piknike götürüp getirmelerini saðladýlar.

Halkimiza Yöresel Pilav daðýtýldý.

Yöresel Þarkýlar söylendi, ve Dans oyunlarýmýzý sergilendi. AhIskalIlar bu Piknik Þölenimizde adete cok mutlu çok eðlendiler.

Hatta bunu üzerine Genel Sekreter FUAT Uçar Tarafýndan artýk haftaya gidip vatandaþlýk için müracaat edebilirsiniz sözleri ile müjdeli bir haber ile basýn açýklamasý yaptýktan sonra adete yerlerinde duymadýklarý yöresel olarak danslarý ile belli ediyorlardý.

Bunun akabinden Bu Organizede iþtirak eden ibrahim AHISKALI tarafýndan gerek basýn gereksede sahnede konuþmasinda bu grupun büyüyeceðini daha güzelbir projeleri ile birlik beraberlik adý altýnda sýkýntýlarý çözülmesi Ana Vatanýmýz için AHISKA ya haraket etmek için mücadele ediyoruz, diye açýklamasýný yaptýlar.

Halkýmýz çok memnun kaldýklarýný sözlü olarak dile getirdiler.

Programin akýþýný saðlayan Þahmurad ve Sanatçýlarýmýz Selemet Cevdetkýzi, Tefik AHISKALI, Mevlut AHISKALI Ahmet Þen Müzik ekipleri bizleri kendi besteleri ile bizleri coþturdular.

Genel Sekreter FUAT Uçar Tarafýndan onura edecek plaketler taktým edildi kendilerine çok teþekkür eder ve en önemlisi olan,

Bu Piknik yapma fýrsatýný bizlere saðlayan ilk önce DATUB Genel Baþkaný Ziyatdin KASSANOV ve DATUB Genel Sekreter FUAT Uçar beye çok teþekkür ederiz.....!

ÝBRAHIM AHISKALI

Araþtýrmacý Yazar

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 1151 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır