KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars 36 Spor’da Hedef Altýnordu Galibiyeti
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars 36 Spor’da Hedef Altýnordu Galibiyeti
2017-10-23 - 16:52
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Kars 36 Spor’da Hedef Altýnordu Galibiyeti

ALTINORDU’NUN RAKÝBÝ KARS 36 SPOR

ÖZGÜR TUÐRUL

Ziraat Türkiye Kupasý’nda 4. Tur maçýnda bugün Altýnordu ile karþýlaþacak Kars 36 Spor’da hedef tur atlamak. Kars 36 Spor Kulübü Baþkaný Muharrem Yýldýz, kritik karþýlaþma öncesinde YURT’a açýklamalarda bulundu.

Ziraat Türkiye Kupasý’nda 4. Tur elemelerine kalarak büyük baþarý yakalayan Kars 36 Spor, Ýzmir temsilcisi Altýnordu ile karþýlaþacak. Karþýlaþmadan bir gün önce Ýzmir’e gelen Kars 36 Spor Kulübü Baþkaný Muharrem Yýldýz, YURT’a özel açýklamalarda bulundu.

Kentin Tanýtýmýna Büyük Katký

Yakaladýklarý baþarýyla ilgili konuþan Baþkan Yýldýz, “Kars 36 Spor, kurulduðu günden itibaren büyük baþarýlarý hedefliyordu. Bugün geldiðimiz noktada da bunlarý gördük. Ziraat Türkiye Kupasý’nda aldýðýmýz baþarý ile kentin tanýtýmýna önemli katkýda bulunduk” dedi.

Hedef; Turu Geçmek

Balýkesirspor karþýlaþmasý öncesinde favori olmadýklarýný bildiklerini ancak turu geçmeye inandýklarýnýn altýný çizen Baþkan Yýldýz, “Takýmýmýz hem Bölgesel Amatör Lig’de hem de Ziraat Türkiye Kupasý’nda yolunda ilerliyor. Balýkesir Spor karþýsýnda turu geçerek bugün Ýzmir’in önemli takýmlarýndan Altýnordu ile karþýlaþacaðýz. Kars 36 Spor’a yakýþan bir sonuçla buradan ayrýlmak istiyoruz” diye konuþtu.

Taraftara Teþekkür

Ýzmirli taraftarlarýn yoðun ilgisine de teþekkür eden Yýldýz, “Altýnordu ile eþleþtiðimiz andan itibaren Ýzmir’de yaþayan Karslý hemþerilerimiz sürekli arayarak, destekte bulundular. Yarýn da bize ayrýlan bölümde takýmýmýzý en iyi þekilde destekleyeceklerdir” dedi.

Destek Çaðrýsý

Kars 36 Spor’a siyasilerin ve STK’larýn destek vermediðini belirten Yýldýz, “Kars Spor’u borçlarý yüzünden yönetimi bir sene sürdürebildik. Kars 36 Spor ile kalýcý ve sürekli bir baþarýyý hedefliyoruz. Siyasilerin, STK’larýn ve iþadamlarýnýn kulübümüze destek vermesini istiyoruz” diye konuþtu.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 1107 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır