KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý...
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý...
2017-11-14 - 18:28
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý...

Çok sayýda iþ adamýnýn son zamanlarda dolandýrýcýlarýn kurbaný olduðu anlaþýldý.

Edinilen bilgilere göre, özellikle nakit paraya ihtiyacý olan veya elindeki gayrimenkulü satmak isteyen kiþilerin tuzaðýna düþtüðü isim Bereket Öner (35).

Eski milletvekili Sinan Aygün’ün kýzý ile bir süre evli kalan Öner’in kendisini, büyük bir iþ adamý, sanayici olarak tanýttýðý öðrenildi. Öner’in Aygün’ün adýný kullanarak Ankara’da çok sayýda iþ adamýný da dolandýrdý.

Adli sicil kaydý Öner hakkýnda dolandýrýcýlýk suçundan çok sayýda davanýn olduðunu ortaya koydu.

MODERN SÜLÜN OSMAN!

Sülün Osman’ýn, Ýstanbul’a iþ yapmak veya çalýþmak için gelenlere kimi zaman Galata Köprüsünü, kimi zaman Saat Kulesi’ni, kimi zaman tramvayý satmaya kalkmasý þimdilerde esprilere konu olsa da, günümüzde de Sülün Osmanlarýn eksik olmuyor.

Hakkýnda, emniyete ve savcýlýklara þikayet yaðan son isim ise Bereket Öner. 35 yaþýndaki Öner, hakkýndaki adli sicil kaydý ise dudak uçuklatýcý cinsten. Öner’le ilgili emniyette 20’ye yakýn suç þikayeti var...

Dolandýrýcýlýk, hýrsýzlýk, tehdit, Gasp,Yan kesicilik,güveni kötüye kullanma Öner hakkýndaki suçlardan bazýlarý.

ÖNEMLÝ BÝR SANAYÝCÝYÝM!

Ancak, Öner’in son günlerde kendisini önemli bir sanayici olarak tanýtarak piyasada yeni bir vurgunun peþinde olduðu öðrenildi. Öner’in, uyguladýðý dolandýrýcýlýk yöntemleri ise, Yýlmaz Erdoðan’ýn meþhur Organize Ýþler filminin senaryosuna taþ çýkartýyor.

ZÝNCÝRLEME DOLANDIRICILIK

Gayrimenkul sektöründe olan bir iþadamý da Öner’in kendisini de dolandýrdýðýný kaydederek, “Özellikle iþ adamlarýný, medya mensuplarýný bu kiþiye karþý uyarmak istiyorum. Akýl almaz yöntemlerle bizi dolandýrdý. Daha sonra bizi aracý yaparak baþka bir iþ adamýný dolandýrdý. Bu kiþi, kendi dolandýrýcýlýk organizasyonuna eþini, arkadaþlarýný katmakta dahi çekinmeyen biri… Çok canýmýz yandý baþka kimsenin caný yanmasýn istiyorum” dedi.

DOLANDIRICILIK ÞÝKAYETÝ

SÝCÝL KAYDINA BAKIN YETERLÝ

Öner’in Antalya’da dolandýrdýðý bir baþka kaynak ise, “Bu kiþi ile çalýþmadan önce öncelikle adli siciline bakmanýz yeterli. Laf cambazlýðý ile sizi kandýrmasýna izin vermeyin” þeklinde konuþtu. (kaynak http://patronlardunyasi.com)

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 1407 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır