Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret
Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret
13:15:00 2017-04-06

 Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl yapılan “Yılın Hekimi” uygulamasında bu yıl Kars merkez aile hekimlerimizden Dr. Aytaç Erman Kesgin layık görüldü.

Kars Sağlık Sen şubesi, Yılın Hekimi olarak ödüllendirilen Dr. Aytaç Erman Kesgin’e tebrik ziyareti gerçekleştirdiler. Şube Başkanı Yazıcı; Hekimimizin böyle bir ödüle layık görülmesinden dolayı Kars sağlık camiası adına memnuniyet verici olduğunu belirtip Kars Sağlık Sen Şubesi olarak mutlu olduklarını dile getirdi.

Şube Başkanı Yazıcı ayrıca, “Dr. Aytaç Erman Kesgin’in ödülünü 14 Mart Tıp Bayramı programında Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’ın elinden alması ayrı bir onur olmuştur. Bizde kendisine göstermiş olduğu başarısından dolayı Kars Sağlık Sen Şubesi olarak plaket takdimi yapıp başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulunduk.” dedi.

Yazıcı, Dr. Aytaç Erman Kesgin’in ziyaretine gelen yönetimine de göstermiş olduğu ilgi alakaya da ayrıca teşekkür ettiğini dile getirdi.

Dr. Aytaç Erman Kesgin ise Kars Sağlık Sen şubesinin göstermiş olduğu nazik ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu, Sağlık- Sen ailesinin üyesi olmaktan da memnun olduğumu ifade etti. Kesgin, “Sağlık camiasına hizmet etmek, hastalarımızın sıkıntılarını gidermek için elimizden geldiğince yardımcı olmayı kendimize görev bilmişiz. Beni bu ödüle layık gören, destek olan herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Dr. Aytaç Erman Kesgın’e plaketini Şube Başkanı Hasan Yazıcı, başkan yardımcıları Şener Çohantımur, Bülent Öztürk, Fazıl Nazım Kaymak ve Halk Sağlığı Şube Müdürü Coşkun Yusumut verdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 

Kaynak: KHA Bu haber  52310  kere okundu