Türk Milliyetçilerinin Vatan Nöbeti
Türk Milliyetçilerinin Vatan Nöbeti
15:31:00 2017-07-15

 Türk Milliyetçilerinin Vatan Nöbeti

Kulağına Ezan okunduğu gün başlar, bedenin toprak olduğu gün sona erer.

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı ( TÜRKAV ) 15 Temmuz ““ Fetullahçı ““ Terör Örgütü tarafından tertiplenen hain darbe girişiminin 1.yıl dönümü anma etkinleri kapsamında basın açıklaması yaptı.

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Kars İl Başkanı Murat Şanlı yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

15 Temmuz 2016”da millet olarak büyük bir tehdidin eşiğinden döndük. Milletin sağduyusu, feraseti ve Demokrasiye olan inancı sayesinde “Fetullahçı Terör Örgütü” tarafından yapılan hain kalkışma girişimi başarıya ulaşamadı. Milletimiz demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durdu, canı pahasına değerlerini savundu.

Şüphesiz o gece Fetullahçı Terör Örgütü”nün yapmak isteyip de başaramadığı şey “devleti” ele geçirerek, Türk milletini tahakküm altına almaktı. Darbe girişiminin asıl amacı; ülkemizi kaosa sürüklemek, kardeş kavgası başlatmak ve Türkiye”yi iç savaş ortamına sokmaktı. Allah”a hamt olsun ki bu hain plan tutmadı. Bu kalleş darbe girişimini savuşturan milletimiz Demokrasimizin, hiçbir kaba kuvvete teslim olmayacak kadar güçlü olduğunu âlem-i cihana göstermiş oldu.

Elbette bu hain girişim bertaraf edilirken millet olarak büyük bir bedel ödedik. Darbe girişimine karşı verdiğimiz bu mücadelede, 250 vatan evladı şehit olurken,2301 vatandaşımız gazi oldu. Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı olarak Şehitlerimize Allah”tan rahmet diliyor, Gazilerimizi şükranla anıyoruz.

Bu vatanı karşılıksız seven Türk Milliyetçilerini bir çatı altında toplayan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Her türlü Darbe Girişiminin Dün olduğu gibi bugün ve yarında karşısında dimdik durmaktadır, durmaya da devam edecektir.

 12 Eylül Askeri darbesinde ağır bedeller ödeyen Ülkücüler 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin sene-i devriyesinde elinde TÜRK BAYRAĞI meydanlarda olacaktır.

Bizim için nöbet 15 Temmuzdan ibaret değildir. Türk Milliyetçilerinin nöbeti kulağına ezan-ı Muhammedîye okunduğu gün başlar, bedenin toprak olduğu gün sona erer.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

Kaynak: KHA Bu haber  3186  kere okundu