Kasım Kaya, AK Parti Kars İl Başkanlığı adaylığını açıkladı
Kasım Kaya, AK Parti Kars İl Başkanlığı adaylığını açıkladı
15:41:00 2017-08-04

 Kasım Kaya, AK Parti Kars İl Başkanlığı adaylığını açıkladı

Eski İl Başkanları Av. Ensar Erdoğdu ve Remzi Aras döneminde AK Parti Kars İl Başkan Yardımcılığı ve Tanıtım Medya Birim Başkanlığı ve Digor ilçe kordinatörü olan Kasım Kaya, AK Parti Kars İl Başkanlığı adaylığını açıkladı.

Kaya ilk olarak Ankara'dan Kars'a kardeşlik mesajı göndererek, adaylığı nedeniyle kendisini arayarak ‘Hayırlı olsun’ dileklerinde bulunanlara teşekkür etti.

AK Parti Kars İl Başkanlığı Adayı Kasım Kaya, “Sevgili arkadaşlar öncelikle ilgi ve alakanız için hepinize saygılarımı şükranlarımı sunuyorum. Tabii bizim ki bir talep. Talebimize cevap verilirse biz de elimizden geldiği kadarıyla hem partimiz için hem de halkımız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız .Tabii bu asnada yaklaşık 11 tane kardeşim, ağabeyim il başkanlığına aday adayı. Hepsine başarılar diliyorum. Görev verilirse buna layık olmak için var gücümle çalışacağım. Hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum” dedi.

Kaya ayrıca, “Son derece şeffaf olan AK Parti’ye kuruluşundan bu yana hizmet etmekten her zaman gurur ve onur duyduk. Türkiye’nin en büyük partisine hizmet etmek elbette ki bizlere de nasip oldu. Bundan dolaıy son derece mutluyum. Reisimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğgan’ın öncülüğünde ülkemize en güzel hizmetleri sunan hükümetimiz dün olduğu gibi bugün ve yarın da ülkemizin önünü açacak dev projelere imza atacaktır. Özellikle de hemşehrimiz Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan hepimizin göğsünü kabartacak hizmetler yapmakta.  Bizlerde hem liderimize, hem partimize hem de bakanımıza layık olmak için büyük çaba harcamalıyız. Bir ekip ruhuyla kurulmuş partimizin yine ekip ruhuyla hareket edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. Bizler partiliyiz ve partimize hizmet etmekten onur duymaktayız. Bizlerde ayrışmak, küsmek ve darılmak yoktur. Bizlerde anlayış, hizmet ve gönüllülük vardır. Hizmet edene, hizmette bende varım diyene ne mutlu.  Allah herkesten razı olsun.” şeklinde Kafkas Haber Ajansı’na açıklamada bulundu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

Kaynak: KHA Bu haber  12300  kere okundu