Posof Mobilya’dan Kurban Bayramı Mesajı
Posof Mobilya’dan Kurban Bayramı Mesajı
01:17:00 2017-09-01

 Posof Mobilya’dan Kurban Bayramı Mesajı

Posof Mobilya Arçelik Bayii’den Kurban Bayramı Mesajı

Kars Faikbey Caddesi No: 99’da hizmet veren Posof Mobilya Arçelik Bayii Yetkili Satıcı: Posof Mobilya Dekorasyon Mühendislik, Mümessillik, İnşaat ve Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi yetkilisi Hamza Demir, mübarek Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Bayramlar, sevginin, dargınlıkları ortadan kaldırılıp yeniden kucaklaşmanın, paylaşmanın, dayanışmanın en üst noktaya çıktığı günlerdir. Kurban Bayramı’nda insanlarımız arasındaki yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duyguları daha da artmaktadır. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da diri tutmalı, her türlü dayanışmayı ve bütünlüğü güçlü bir şekilde desteklemeliyiz. Bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra yaşlılarımızı ve kimsesizleri de ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı, ruhuna uygun yaşamaya özen göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Karslı hemşerilerimiz olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutlarız.

Bütün müminlere, gönül coğrafyamıza, bütün İslam Alemine ve bütün beşeriyete hayırlar getirmesini, birlik ve bütünlüğümüzün pekişmesine, aziz milletimizin ve cennet vatanımızın huzur ve selametine vesile olmasını, Cenab-ı Hak’tan diler, bütün Karslı hemşehrilerimizin, ilimiz ve ülkemizin ve İslam aleminin Kurban bayramını tebrik ederiz.

ADRES: FAİKBEY CAD. NO: 99 MERKEZ / KARS

ŞUBE : İNÖNÜ CAD NO 119

TLF: 0474 2231086 – 2123382  FAX: 0474 2121976

E-MAİL: posofltd@hotmail.com

ONLİNE SATIŞ: www.posofmobilya.com.tr

 (BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


Kaynak: KHA Bu haber  329  kere okundu