Kars Kaz Evi Türkiyede İlk Ona Girdi
Kars Kaz Evi Türkiyede İlk Ona Girdi
22:23:00 2017-10-11

Kars Kaz Evi Milliyet Gazetesinin kültür,sanat ve yaşam kategorisi dalında Türkiyenin en otantik on mekanı arasına girdi.

Karsta on yıldır insanlara tadı damaklarda kalan kaz yemeğini tattıran Kars Kaz Evi Milliyet Gazetesinde yer alan Türkiyenin En Otantik On Yeri sıralamasına girdi. 

Yaklaşık on yıldır insanların damağında kazın lezzetini bıraktıran ve işletmeciliğini Nuran Özyılmaz ın yaptığı Kars Kaz Evi yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmez mekanları arasında.
 
Kazıyla meşhur Karsta Kars Kaz Evi; Kars ve Türkiye nin birçok yöresine ait yemeklerin sunulduğu Kars Kaz Evi kurucusu Nuran Özyılmaz ve güler yüzlü çalışanları hizmette sınır tanımıyor. Kaz eti dünya mutfağında özellikle Fransız mutfağını süsleyen leziz ve lüks bir yemektir. Türkiye de en lezzetli kaz eti Kars ta yetiştirilen kazlara aittir. Muhafazası pişirilmesi sunulması maharet isteyen kaz eti için: iddia ediyoruz Türkiye de kaz karsta yenilir. Kars ta kaz Kars Kaz Evinde Nuran ablanın elinden yenilir... sloganı ile siz değerli müşterilerimizi kaz eti yemeğe davet ediyoruz... Ayrıca tüm yöresel yemekler, ev yemekleri, döner, ızgara çeşitleri, özel Kars Kahvaltısı, Kars Ketesi ve daha birçok çeşidi bir arada bulabileceğiniz, lüks, aile sıcaklığı ve nezihliğin bir arada olduğu Kars Kaz Evine mutlaka uğrayın.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI 

 
 
 
 
Bu haber  1203  kere okundu