• 20 Haziran 2019 Perşembe

İYİ Parti Adayı Settar Kaya’dan Burulday’a ziyaret

"İYİ Parti Adayı Settar Kaya’dan Burulday’a ziyaret"

İYİ Parti Kars Belediye Başkanı Settar Kaya, il başkanı Yüksel Akkaba, STK’lardan sorumlu başkan yardımcısı Sebahattin Kaçar, parti yönetimi, gençlik ve kadın kolları teşkilatıyla birlikte Kars Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adem Burulday’ı ziyaret etti.

Yİ Parti Adayı Settar Kaya’dan Burulday’a ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK 

Haberin Facebook videosu için tıklayınız: https://www.facebook.com/kafkashaberajansi/videos/2034357813278282/

İYİ Parti Kars Belediye Başkanı Settar Kaya, il başkanı Yüksel Akkaba, STK’lardan sorumlu başkan yardımcısı Sebahattin Kaçar, parti yönetimi, gençlik ve kadın kolları teşkilatıyla birlikte Kars Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adem Burulday’ı ziyaret etti.

Partinin genel yapısı, projeleri ve seçim süreciyle ilgili Burulday’a bilgi veren Settar Kaya, “Karsta örnek bir belediyecilikle halkımızın karşısına çıkacağız” dedi.

Kaya, “Dünya biliyorsunuz şehirlerin rekatebine sahne oluyor, şehirler yarışıyor. Bizim şehrimizde neden böyle olmasın. Bunu da hep birlikte gerçekleştirebiliriz. Buz, şu makamı elde edelim burada devranımızı sürelim demiyoruz. Hiç kimse de Türkiye’yi kendi ideolojisinin sahnesi haline getiremez. Önemli olan birlikte beraber, kardeşçi  hareket etmektir.” Şeklinde konuştu.

Burulday da, Kaya’ya seçim çalışmalarında başarılar dileyerek “Bizim belediye başkanımızdan isteğimiz belediyede bir esnaf temsilcisinin olmasıdır. Bu çok önemli. Öncelikle bunu başlatmak gerek” diye konuştu.

İYİ Parti İl Başkanı Yüksel Akbaba da, “Dünya yolu, suyu çözmüş biz halen çöpü nasıl çözeriz bunları konuşuyoruz. Bunları Kars’ın da Türkiye’nin de aşması lazım. Onun için de bu seçimler artık şu etnik yapı olsun, şu siyasi parti olsun demekle olmadığı ortaya çıktı artık. Bu seçim artık projeler seçimi olmalı. Herkes planıyla, projesiyle çıkacak, demokratik ortamda herkes projesini, ne yapacağını anlatması lazım. insanları bu şekilde ikna etmesi lazım. STK’ların da bunları takip etmesi lazım. inşallah böyle bir ortamda, demokratik ortamda seçimimizi yaparız. Settar başkanımız biliyorsunuz 20 yıldır beledicilik alanında ciddi çalışmalar yapıyor. Projeleri ve programları var. Biz parti olarak liberal, herkesi kucaklayan partidir. Bu bizim zaferimiz olmayacak, Settar Kaya’nın gelmesiyle Kars’ın zaferi olacak inşallah. ” dedi.

İYİ Parti STK’lardan sorumlu başkan yardımcısı Sebahattin Kaçar da partinin belediyecilik anlaşını rapor halinde Burulday’a sundu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.283892