Kars Emniyetinden Umutlu Yarınlara

Kars Emniyetinden Umutlu Yarınlara

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından yürütülmekte olan "ÇOGEP Umutlu Yarınlar İçin Takipteyiz " isimli proje ile umutlu yarınlara atılan adımlar hız kazanıyor.

Kars Emniyetinden Umutlu Yarınlara


Kars Emniyetinden Umutlu Yarınlara

KAFKAS HABER AJANSI

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından yürütülmekte olan  "ÇOGEP Umutlu Yarınlar İçin Takipteyiz " isimli proje ile umutlu yarınlara atılan adımlar hız kazanıyor.

Kars’ta bulunan çocuklarla sürekli iletişim halinde bulunularak, hep birlikte huzurlu bir yaşam bilincinin oluşması, suç ve suçlu sayısında azalma, çocukların istismar edilmesinin önüne geçilmesi, dikkatlerinin faydasız ve zararlı alışkanlıklardan çekilerek tüm yaşamları için faydalı odaklara yönlendirilmesi hedefleniyor.

Birlik ve beraberliği sağlayarak aidiyet duygusunun kazandırılması, sosyal amaçlı etkinlikler neticesinde birlik-beraberlik ve kardeşlik duygusunun güçlendirilmesi ve sosyal hayata uyumlarının sağlanması amacıyla 25 çocuk ile birlikte yemek yenilmesinin ardından, rol model etkinliği yapıldı.

Bu kapsamda kentte bulunan milli kayakçı İbrahim Demirci, Boks Antrenörü Kıvanç Buru ve alanında uzman Milli Sporcu yüzme antrenörü Ahmet Daştan’ın eşliğinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezinde spor bilim dalları hakkında çocuklara detaylı bilgi verildi.

Emniyetten yapılan açıklamada, “Kars İl Emniyet Müdürlüğü  olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetlerimiz devam edecektir.” Denildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Kars Emniyetinden Umutlu Yarınlara
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Kars Emniyeti  Umutlu Yarınlar  seminer  Çocuk Şube Müdürlüğü  ÇOGEP  Umutlu Yarınlar İçin Takipteyiz  kars haberleri   
<< Önceki Haber Kars Emniyetinden Umutlu Yarınlara Sonraki Haber >>

Kars Emniyetinden Umutlu Yarınlara

DMCA.com Protection Status

Kars Emniyetinden Umutlu Yarınlara

  Yukleme: 0.060572