• 20 Haziran 2019 Perşembe

Kars MHP Merkez İlçe Başkanlığına Uğur Boy Atandı

"Kars MHP Merkez İlçe Başkanlığına Uğur Boy Atandı"

MHP Kars il Başkanlığındaki değişimin ardından, bir değişimde MHP Merkez İlçe Başkanlığında gerçekleşti.

Kars MHP Merkez İlçe Başkanlığına Uğur Boy Atandı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

MHP Kars il Başkanlığındaki değişimin ardından, bir değişimde MHP Merkez İlçe Başkanlığında gerçekleşti.

MHP İl Yönetim Kurulu üyesi Uğur Boy; MHP Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semih Yalçın’ın takdiri, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin onayı ile MHP Kars Merkez İlçe Başkanlığına atandı.

UĞUR BOY KİMDİR ?

1987 Kars Arpaçay doğumlu olan Uğur BOY ilk öğrenimini Kümbet Köyü Şehit Harun Boy İlkokulunda tamamladıktan sonra Liseyi Alpaslan Lisesinde bitirdi.Milliyetçi bir ailelinin mensubu olmakla birlikte, Lisede okurken okul reisliği, Karaman Oğlu Mehmet Bey Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü okurken Üniversite başkanlığı ve akabinde Karaman ilinin Kazımkarabekir İlçesinde Ülkü Ocağı Başkanlığı görevini yürüttü. MHP Kars İl Yönetiminde görevliyken MHP Kars Merkez İlçe başkanlığına atandı.Boy Emlak ve İnşaat Şirketini Kurarak Kars Merkezde İnşaat sektöründe hizmet vermektedir.Evli ve bir çocuk babasıdır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.214001