Paramparça son bölümde şoke eden sahne

Paramparça son bölümde şoke eden sahne

Paramparça dizisi yayınlanan son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Burhan ve Cihan hesaplaşması nefes kesen sahnelerle ekrandaydı.

Paramparça son bölümde şoke eden sahne


Paramparça'nın son bölümünde Cihan ondan hesap soran Burhan'a taviz vermiyor ve hem kızına hem Deniz'e sahip çıkıyor. Peki Paramparça son bölümde başka neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar.

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’ 74.’üncü bölümü ile ekrana gelecek. Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu Ayfer Tunç’a ait olan ‘Paramparça’nın yeni bölümünde Burhan, Cihan’ın karşısına çıkıyor.  Asuman’ın yalıya yerleşmesinden son derece rahatsız olan Dilara, avukattan aldığı haber ile şoka girer. Asuman bundan böyle ne İstanbul’dan ne de yalıdan gidecek gibi değildir… Hazal’ı avucunun içine alan Asuman, Ozan’ın da kapısını çalar.

Cansu’nun hastalığı Deniz ile Cihan’ı bir araya getirir. Duyduklarına inanmakta zorlanan Cihan, Dilara’ya durumu anlatır. İkisinin de tek amacı, Cansu’nun yanında olmaktır ancak Harun cephesinde bu görüşmeler hiç iyi niyetli karşılanmaz.  Burhan ile ilgili bildiği acı gerçeği Deniz’e açıklayan Cihan, Cansu’dan hiç beklemediği bir tepki görür. Burhan, imzalattığı senet ile elinde tuttuğu Özkan’dan, Cihan’a karşı ajanlık yapmasını ister. Burhan, yıllardır bilendiği Cihan ile kendi yöntemleri ile yüzleşecektir

Asuman’ın yalıya yerleşmesinden son derece rahatsız olan Dilara, avukattan aldığı haber ile şoka girer. Asuman bundan böyle ne İstanbul’dan ne de yalıdan gidecek gibi değildir… Hazal’ı avucunun içine alan Asuman, Ozan’ın da kapısını çalar.

 
Bu Haberin Manşeti :

Paramparça son bölümde şoke eden sahne
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Paramparça son bölüm izle 
<< Önceki Haber Paramparça son bölümde şoke eden sahne Sonraki Haber >>

Paramparça son bölümde şoke eden sahne

DMCA.com Protection Status

Paramparça son bölümde şoke eden sahne

  Yukleme: 0.062035