Metin İzkübarlas’ın Kurban Bayramı mesajı

"Metin İzkübarlas’ın Kurban Bayramı mesajı"

Kars Radyo TV Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Metin İZKÜBARLAS, Kurban Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

Metin İzkübarlas’ın Kurban Bayramı mesajı

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Radyo TV Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Metin İZKÜBARLAS, Kurban Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

İzkübarlas mesajında, “Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günlerdir. Bütün bu değerleri barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade etmektedir. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalıyız. Bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı ruhuna uygun yaşamalıyız. Saygıdeğer hemşehrilerimle birlikte bir bayramı daha kutlayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramının İslam alemine, ülkemize, Kars’ımıza, üyelerimize sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimin bayramını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.237804