Beşiktaş tepkisini gösterdi

Beşiktaş tepkisini gösterdi

Beşiktaş Yönetimi , perşembe günü oynanacak olan Fenerbahçe derbisine çıkmama kararı aldı

Beşiktaş tepkisini gösterdi


Beşiktaş tepkisini gösterdi

 KAFKAS HABER AJANSI

Beşiktaş Yönetimi , perşembe günü oynanacak olan Fenerbahçe derbisine çıkmama kararı aldı

Beşiktaş yönetimi bugün olağanüstü divan kurulu toplantısından sonra yaptığı yönetim kurulu toplantısında TFF tarafından 3 Mayıs saat 20:30'da kaldığı yerden oynanacağı açıklanan Fenerbahçe maçına çıkmama kararı aldı.

Siyah-Beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

"Futbol ailesinin aklı selim davranması adına büyük fedakarlıklar yapan, her zaman iyiyi ve güzeli öne çıkarmaya çalışan, futbolun evrensel ilkesi 'Fair Play' (Adil Oyun) ile hareket eden, her zaman futbolun pozitif yanlarını öne çıkarmaya çalışan, bu konuda tüm dünyadan alkış alan, takdir toplayan ve en önemlisi her şeyin hukuk çerçevesi içinde yönetildiği inancına sahip olan Kulübümüz, dün Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından verilen kararı büyük şaşkınlık, üzüntü ve esefle öğrenmiş bulunmaktadır.

Her zaman emeği, saygıyı ve alın terini ifade eden 115 yıllık tarihimiz ile Beşiktaşlılık duruşu sergileyerek camiamızın ileri gelenleriyle Divan Kurulu İstişare Toplantısıyla görüş alışverişi yaptıktan sonra gerçekleştirdiğimiz Yönetim Kurulu Toplantısı ile, hukuka aykırı alınan bu karara tepkimizi göstermek adına sahip olduğumuz tek çözümü ortaya koyarak, 3 Mayıs 2018 Perşembe günü oynanması kararlaştırılan maça çıkmama kararı aldığımızı bildirmek isteriz.

Bu kararımızın Büyük Beşiktaş taraftarının da sesini duyurması adına en vakur duruş olacağına inancımız sonsuzdur.

115 yıldır hep sahada olduk, hep sahada kazandık, berabere kaldık ya da kaybettik. Masada kaybeden olmayı kabul etmemek için 3 Mayıs 2018 Perşembe günü sahada olmayacağız.

Beşiktaş Ailesi olarak futbolun güzelliklerini yaşamaya ve yaşatmaya devam ederken taraftarımızdan beklentimiz her zamanki gibi sağduyulu ve duyarlı davranarak Beşiktaşımıza hiçbir faydası olmayan bu gerilimin devam etmesine izin vermemesi, takımımızın arka arkaya üçüncü şampiyonluğuna inanması ve takımımızı destekleyip, kenetlenmesidir.

Kamuoyuna saygılarımızla"

(BA-BA-S) İSTANBUL (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Beşiktaş tepkisini gösterdi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Beşiktaş tepkisini gösterdi   
<< Önceki Haber Beşiktaş tepkisini gösterdi Sonraki Haber >>

Beşiktaş tepkisini gösterdi

DMCA.com Protection Status

Beşiktaş tepkisini gösterdi

  Yukleme: 0.275131