Kars’ta Okullararası Kros İl Birinciliği

Kars’ta 11-12 Aralık 2017 tarihlerinde Okullar Arası Kros il birinciliği yapıldı. İl geneli yarışmaya il ve ilçelerden yoğun katılım oldu

Kars’ta Okullararası Kros İl Birinciliği


Kars’ta Okullararası Kros İl Birinciliği

KAFKAS HABER AJANSI

Kars’ta 11-12 Aralık 2017 tarihlerinde Okullar Arası Kros il birinciliği yapıldı. İl geneli yarışmaya il ve ilçelerden yoğun katılım oldu

Yarışmalarda ferdi olarak İlk 3’e giren sporcular ve takım olarak ilk 2’ye giren Okullar 17 Şubat 2017 tarihinde Giresun ilinde yapılacak okullararası grup yarışmalarda Kars’ı temsil edecekler.

İŞTE YARIŞMANIN SONUÇLARI:

YILDIZLAR;

Yıldız Bayanlarda Ferdi olarak 1.Zeynep AKTAŞ Arpaçay YİBO 

2.Kardelen AKTAŞ Arpaçay Koçköy Gazi  Muhtar Ortaokulu

3.Ayşegül TEKÇE Ķümbetli Orta Okulu

4.Gizem ŞİMŞEK Aydın Tanrıverdi Ortaokulu oldu .

Yıldız Bayanlarda Takım olarak;

1.Kümbetli Ortaokulu

2.Arpaçay YİBO

3.Aydın Tanrıverdi Ortaokulu

4.Cevriye Tartış Ortaokulunu oldu.

Yıldız Erkeklerde ise Ferdi olarak;

1.Emrecan ULUĞ Koçköy Gazi Ahmet Muhtar Ortaokulu

2.Fırat SAVCI Ķümbetli Orta Okulu

3.Göktürk DURMUŞ Koçköy Gazi Ahmet Muhtar Ortaokulu

4.Hüseyin Can ÜLKER Aydın Tanrıverdi Ortaokulu oldu.

Takım olarak;

1.Kümbetli Ortaokulu

2.Aydın Tanrıverdi Ortaokulu

3.Cevriye Tartış Ortaokulunu oldu.

Genç Bayanlarda B Kategorisinde Ferdi olarak;

1.Damla ÜRENLİ Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.İva BUĞAN Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.Sibel KIZIL Sarıkamış Spor Lisesi

4.Derya YAKIŞIR Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Takım olarak;

1. Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

GENÇLER:

Genç Erkekler B Kategorisinde Ferdi olarak;

1.Hakan BUĞANLİ G.A.M.P Endüstri Meslek Lisesi

2.Barış ÖZBEK G.A.M.P Endüstri Meslek Lisesi

3.Mazlum ATAŞ G.A.M.P Endüstri Meslek Lisesi

4.Ali ÇELİK T.A.G.A.M.P Endüstri Meslek Lisesi oldu.

Takım olarak ;

1.G.G.A.M.P Endüstri Meslek Lisesi

2.Sarıkamış Spor Lisesi oldu.

Genç Bayanlar A Kategorisinde Ferdi olarak;

1.Tuğba TOPTAŞ Özel Orhan Gazi Temel Lisesi

2.Ezgi ARAS Özel Orhan Gazi Temel Lisesi

3.Selma OYSAL Özel Orhan Gazi Temel Lisesi

4.Fatma BİZEK Özel Orhan Gazi Temel Lisesi oldu.

Takım olarak;

1.Özel Orhan Gazi Temel Lisesi

2. Sarıkamış Spor Lisesi

3.Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Genç Erkekler A Kategorisinde Ferdi olarak;

1.Oğuzcan KAPTAN  G.A.M.P Endüstri Meslek Lisesi

2.Şiyar ÇELİK Sarıkamış Spor Lisesi

3.Sarıkamış Spor Lisesi 4. Sarıkamış Spor Lisesi oldu.

Takım olarak 1.Sarıkamış Spor Lisesi oldu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI



Bu Haberin Manşeti :

Kars’ta Okullararası Kros İl Birinciliği
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Kars’ta Okullararası Kros İl Birinciliği Sonraki Haber >>

Kars’ta Okullararası Kros İl Birinciliği

DMCA.com Protection Status

Kars’ta Okullararası Kros İl Birinciliği

  Yukleme: 0.059285