Ümit Bitirik Kimdir?

"Ümit Bitirik Kimdir?"

Ümit BİTİRİK, Kars İl Emniyet Müdürü

Ümit Bitirik Kimdir?

KAFKAS HABER AJANSI

Ümit BİTİRİK, Kars İl Emniyet Müdürü

1971 yılında Kırşehir ili Kaman İlçesinde doğdu.1989 yılında Polis Kolejinden, 1993 yılında Polis Akademisi’nden mezun oldu. Sırasıyla Ankara Emniyet Müdürlüğü, İstihbarat Daire Başkanlığı, Elazığ Emniyet Müdürlüğü, Denizli Emniyet Müdürlüğü’nde değişik birimlerde ve çeşitli rütbelerde görev yaptı, ayrıca Asayiş Daire Başkan Yardımcılığı ve EGM Özel Kalem Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

16.07.2017 tarihinde Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulu Kararı ile ​             1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında görevine başladı.

19.08.2017 tarihli müşterek kararname ile atandığı Kars İl Emniyet Müdürlüğü görevine, 23.08.2017 tarihinde başladı. Evli ve 2 Çocuk sahibi olan Ümit BİTİRİK, Fransızca ve İngilizce bilmektedir.​​​​​

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.236174